Svenska Orienteringsförbundet

EOC Tour Public race 1 o JVM-test - H10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Mattias Östberg Stora Tuna OK 00:13:20 238,81
2 Axel Elmblad Bredaryds SOK 00:14:27 265,02
3 David Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:14:55 275,98
4 Fredrik Glännefors Söders-Tyresö 00:15:08 281,07
5 Valter Pettersson OK Tisaren 00:15:48 296,72
6 Linus Täck OK Hammaren 00:15:49 297,11
10 Anton Gunnarsson Bredaryds SOK 00:16:27 300,00
8 Alfred Längheim Tullinge SK 00:16:11 300,00
14 Emil Boström OK Linné 00:17:01 300,00
24 Emil Ahlström Västerås SOK 00:17:53 300,00
23 Samuel Lindén Attunda OK 00:17:42 300,00
18 Albin Forsberg Långhundra IF 00:17:13 300,00
12 Jakob L Gunnarsson Lerums SOK 00:16:49 300,00
7 Anton Carlsson IF Hagen 00:16:00 300,00
22 Karl Grywenz OK Linné 00:17:40 300,00
17 Emil Axelsson Lerums SOK 00:17:08 300,00
62 Martin Rinnbäck OK Ravinen 00:29:47 300,00
32 Elon Albrektsson OK Ravinen 00:20:04 300,00
37 Axel Flordal Katrineholms OK 00:21:12 300,00
11 Erik Bovallius Järfälla OK 00:16:41 300,00
29 Loke Hedberg Lunds OK 00:19:21 300,00
34 Arvid Henning Härnösands OK 00:20:35 300,00
30 Tobias Sjöstedt OK Måsen 00:19:28 300,00
58 Sverre Röjgård OK Kolmården 00:26:30 300,00
50 Erik Nilsson Gotlands Bro Orienteringsklubb 00:24:07 300,00
20 Anton Uller Kils OK 00:17:21 300,00
56 Hugo Ericsson Växjö OK 00:25:33 300,00
40 Jakob Tedhamre Snättringe SK 00:21:53 300,00
15 Erik Lidström Lauri Snättringe SK 00:17:07 300,00
36 Filip Klingberg OK Alehof 00:20:54 300,00
9 Hampus Hatlen Tullinge SK 00:16:23 300,00
47 Emil Wallström Nyköpings OK 00:23:45 300,00
52 Seth Borglund Härnösands OK 00:24:48 300,00
35 Albin Lindskog OK Ravinen 00:20:47 300,00
52 Markus Halvarsson Leksands OK 00:24:48 300,00
19 Oskar Karlsson Målilla OK 00:17:17 300,00
33 Melker Nordgren OK Landehof 00:20:25 300,00
49 Simon Lilja IFK Lidingös Skid o OK 00:24:00 300,00
64 Stellan Gradin Andrarums IF 00:32:38 300,00
44 Erik Johansson OK Alehof 00:22:34 300,00
28 Alex Johansson FK Friskus-Varberg 00:19:14 300,00
57 Erik Danielsson Skogsluffarnas OK 00:26:23 300,00
55 Arvid Aronsson OK Kroppefjäll 00:25:28 300,00
42 Carl Hedegård OK Kolmården 00:22:08 300,00
43 Viktor Gunnarsson IK Hakarpspojkarna 00:22:23 300,00
48 Martin Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 00:23:52 300,00
54 Filip Håkansson OK Orion 00:25:08 300,00
13 Fredrik Junevik Leksands OK 00:16:51 300,00
63 Carl Pernetun Hässleholms OK 00:31:41 300,00
39 Ivar Helmersson Hässleholms OK 00:21:35 300,00
21 Johan Fochsen Waxholms OK 00:17:22 300,00
46 Klas Ljungqvist Lunds OK 00:23:44 300,00
51 Alfons Peterson OK Denseln 00:24:39 300,00
26 Edvin Månsson Växjö OK 00:18:54 300,00
71 Tor Rännare Hjobygdens OK 00:52:03 300,00
25 Fritjof Aderstedt Althoff Kungälvs OK 00:18:24 300,00
61 Gustav Björklund OK Ravinen 00:29:22 300,00
60 Olof Flinth Leksands OK 00:28:03 300,00
69 David Bern Snättringe SK 00:42:23 300,00
65 Filip Norrbom Sala OK 00:33:31 300,00
67 Elmer Öhgren Karlsbyhedens IK 00:35:24 300,00
27 William Wassenius Uddevalla OK 00:19:02 300,00
59 Simon Schmutz Leksands OK 00:27:28 300,00
66 Johan Lang Västerviks OK 00:35:11 300,00
70 Edvin Sidemyr Hässleholms OK 00:43:13 300,00
68 Alfred Moen IK Vikings OK 00:37:40 300,00
15 David Melin OK Rodhen 00:17:07 300,00
38 Mathias Ohlsson Ärla IF 00:21:27 300,00
45 Elis Sandberg Alfta-Ösa OK 00:23:08 300,00
Edvin Borne Frölunda OL

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF