Svenska Orienteringsförbundet

Silva League med ÖSA-träffen - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Annika Billstam OK Linné 00:35:16 -0,57
2 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:35:17 -0,54
3 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 00:37:01 2,34
4 Tanja Ryabkina Hellas Orientering 00:37:14 2,70
5 Nadiya Volynska OK Orion 00:37:33 3,22
6 Helena Andersson OK Tisaren 00:37:56 3,86
6 Lilian Forsgren OK Tisaren 00:37:56 3,86
8 Alva Olsson Västerås SOK 00:38:47 5,27
9 Lena Eliasson Domnarvets GOIF 00:40:16 7,74
10 Anna (Humlaröd) Persson FK Göingarna 00:40:25 7,99
11 Emma Andersson Sävedalens AIK 00:40:38 8,35
12 Lina Bäckström OK Linné 00:40:42 8,46
13 Kristin Löfgren OK Kolmården 00:40:52 8,73
14 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 00:41:02 9,01
15 Sofia Törnqvist IFK Lidingös Skid o OK 00:41:04 9,07
16 Elin A Skantze Järla Orientering 00:41:07 9,15
17 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:41:32 9,84
18 Annica Gustafsson IFK Lidingös Skid o OK 00:41:33 9,87
19 Frida Bakkman IFK Lidingös Skid o OK 00:41:34 9,90
20 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 00:41:36 9,95
21 Karolina A.Höjsgaard Domnarvets GOIF 00:41:48 10,29
22 Anna Bachman IFK Lidingös Skid o OK 00:41:52 10,40
23 Olga Rieznychenko IFK Moras OK 00:41:53 10,42
24 Petra Baljeu Leksands OK 00:42:09 10,87
25 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 00:42:19 11,14
26 Anastasiia Danylova Södertälje-Nykvarn OF 00:42:26 11,34
27 Emma Claesson Stora Tuna OK 00:42:46 11,89
28 Sara Eskilsson Haninge SOK 00:42:53 12,09
29 Sofie Johansson OK Linné 00:43:16 12,72
30 Elisa Elstner OK Linné 00:43:23 12,92
31 Gunilla Svärd IF Thor 00:43:29 13,08
32 Therese Klintberg Eksjö SOK 00:43:36 13,28
33 Elisabeth Hansson IFK Lidingös Skid o OK 00:43:49 13,64
34 Annika Östman IFK Lidingös Skid o OK 00:44:10 14,22
35 Martina Karlsson Stora Tuna OK 00:44:17 14,41
36 Johanna Lindberg Domnarvets GOIF 00:44:40 15,05
37 Johanna Sanderi IFK Lidingös Skid o OK 00:45:38 16,66
38 Inga Kazlauskaite OK Linné 00:45:43 16,79
39 Beatrice Gustavsson Eksjö SOK 00:45:55 17,13
40 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 00:46:05 17,40
41 Lisa Rönnols OK Linné 00:46:07 17,46
42 Rebecka Lindberg OK Linné 00:46:46 18,54
43 Kristin Hylander Nyköpings OK 00:46:49 18,62
44 Elin Dahlin Domnarvets GOIF 00:47:12 19,26
45 Lovisa Persson OK Tisaren 00:47:24 19,59
46 Johanna Öberg OK Hällen 00:48:27 21,34
47 Elin Ström IFK Lidingös Skid o OK 00:48:29 21,39
48 Elin Vedin Sundsvalls OK 00:48:33 21,50
49 Emma Johansson Domnarvets GOIF 00:48:42 21,75
50 Kristina Roberto OK Linné 00:49:55 23,77
51 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:50:03 24,00
52 Emma Andersson Ärla IF 00:51:53 27,04
53 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 00:52:12 27,57
54 Rebecca Bjärrenholt Vallentuna-Össeby OL 00:52:25 27,93
55 Sanna Linsefors Göteborg-Majorna OK 00:53:12 29,23
56 Malin Andersson OK Nolaskogsarna 00:53:39 29,98
57 Josefin Aronsson OK Tisaren 00:54:35 31,53
58 Rebecka Nylin OK Tisaren 00:55:40 33,33
59 Frida Andersson Falkenbergs OK 01:05:56 50,39
Lisa Carlsson OK Linné

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr