Svenska Orienteringsförbundet

Sommarlandssprinten - H11

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Joar Hertin Västerviks OK 00:11:29 261,13
1 Linus Kristiansson Trollhättans SOK 00:11:29 261,13
3 Casper Hedar Eskilstuna OL 00:12:38 294,71
4 Hugo Djurstedt Eksjö SOK 00:12:40 295,69
5 Simon Möller Almby IK 00:13:06 300,00
6 Pontus Lindgren Västerås SOK 00:14:35 300,00
7 Simon Svahn Eksjö SOK 00:14:46 300,00
8 Joar Tryggö Trollhättans SOK 00:15:36 300,00
9 David Jernberg Kristinehamns OK 00:15:50 300,00
10 Johan Holmberg IF Hagen 00:15:54 300,00
11 Gustav Träff NAIS Orienteringsklubb 00:16:06 300,00
12 Emil Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:16:12 300,00
13 Mattias Hane OK Tyr 00:16:22 300,00
14 Samuel Eriksson Eds SK 00:16:29 300,00
15 Noa Sjöstrand Västerås SOK 00:16:52 300,00
16 Oskar Ekman OK Kullingshof 00:17:09 300,00
17 Gustav Perman Kils OK 00:17:10 300,00
18 Hugo Setthagen OK Tranan 00:17:11 300,00
19 Axel Berglund Ulricehamns OK 00:17:37 300,00
20 William Agerhäll OK Tisaren 00:18:16 300,00
21 Albin Falsen Lindqvist OK Klyftamo 00:18:20 300,00
22 Axel Johansson Sol Tranås 00:18:38 300,00
23 Alexander Bromander Falköpings AIK OK 00:18:51 300,00
24 Alfred Pettersson Falköpings AIK OK 00:19:19 300,00
25 Love Lundgren Falköpings AIK OK 00:19:23 300,00
26 Per Hedman IF Hagen 00:19:35 300,00
27 Gustav Svärdhagen Lidköpings VSK 00:20:10 300,00
28 Clas Bäckström OK Tisaren 00:20:40 300,00
29 August Abrahamsson Gällstadbygdens SOK 00:20:44 300,00
30 Per Nordholm Sävedalens AIK 00:21:07 300,00
31 Pontus Nordström Vandrarringen 00:21:10 300,00
32 Oscar Nyqvist Säffle OK 00:21:30 300,00
33 Ola Eklund Katrineholms OK 00:21:53 300,00
34 Sebastian Svensson Fjärås AIK 00:22:24 300,00
35 Alfred Ander Istrums SK 00:22:35 300,00
36 Viktor Le Claire FK Herkules 00:23:29 300,00
37 Erik Larsson Åmåls OK 00:23:43 300,00
38 Petter Jonsson Sävedalens AIK 00:24:03 300,00
39 Pontus Hake Fjärås AIK 00:24:54 300,00
40 Simon Sörensson Fjärås AIK 00:25:50 300,00
41 David Kindlund OK Tyr 00:25:59 300,00
42 Oliwer Molin Degerfors OK 00:26:55 300,00
43 Carl Hedin Eksjö SOK 00:27:01 300,00
44 William Bodin Gällstadbygdens SOK 00:27:27 300,00
45 Adrian Andersson Degerfors OK 00:28:09 300,00
46 Marcus Svahn Gamleby OK 00:28:12 300,00
47 Marcus Klasenius KFUM Örebro OK 00:28:18 300,00
48 Melker Gustavsson Katrineholms OK 00:28:52 300,00
49 Clas Wullf Norgren Gällstadbygdens SOK 00:29:58 300,00
50 John Persson Fjärås AIK 00:30:15 300,00
51 Oskar Pettersson Boxholm-Mjölby OL 00:30:19 300,00
52 Theodor Nilsson IK Hakarpspojkarna 00:31:32 300,00
53 Olof Knutsson OK Kullingshof 00:33:31 300,00
54 Albin Tengström Främmestads IK 00:35:09 300,00
55 Vidar Hallberg Främmestads IK 00:40:23 300,00
56 William Pallin Arboga OK 00:51:56 300,00
57 Erik Granath IF Hallby SOK 00:53:50 300,00
58 Daniel Andersson Fjärås AIK 01:46:31 300,00
Johan Alpberg Almby IK
Casper Vånsjö Arboga OK
Viktor Zetterlund Vänersborgs SK
Henrik Hallberg Falköpings AIK OK

Annonser