Svenska Orienteringsförbundet

3+3 i Sälen, sprintdistans - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Andrea Svensson Finspångs SOK 00:14:16 11,18
2 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:14:44 13,48
3 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:15:06 15,28
4 Mai Ly Sorri GOIF Tjalve 00:15:13 15,85
5 Hanna Gustavsson OK Tyr 00:15:18 16,26
6 Elin Carlsson Tormestorps IF 00:15:29 17,16
6 Jenny Lindberg Vandrarringen 00:15:29 17,16
8 Isabel Salén OK Renen 00:15:33 17,49
9 Sanna Stenholm Kils OK 00:15:39 17,98
10 Ebba Pegestam OK Ravinen 00:15:52 19,05
12 Märta Ransjö-Zander OK Tyr 00:15:59 19,62
13 Emma Bränneby OK Kolmården 00:16:03 19,95
14 Hanna Korhonen Haninge SOK 00:16:05 20,11
15 Fredrika von Essen OK Linné 00:16:06 20,19
16 Olivia Nyman Vänersborgs SK 00:16:15 20,93
17 Fanny Asketun OK Roxen 00:16:21 21,42
18 Magdalena van de Voorde Tullinge SK 00:16:28 22,00
19 Ida Nordlund Piteå IF 00:16:36 22,65
20 Ellen Sarenmark Leksands OK 00:16:44 23,31
21 Signe Magnussen Skattkärrs IF 00:16:55 24,21
21 Anna Kindlundh Södertälje-Nykvarn OF 00:16:55 24,21
24 Matilda Eriksson Västerbergslagens OL 00:17:00 24,62
25 Elin Johansson Finspångs SOK 00:17:02 24,78
26 Elin Lindberg OK Djerf 00:17:06 25,11
27 Matilda Dammvik Stora Tuna OK 00:17:07 25,19
28 Emma Helmersson Vandrarringen 00:17:11 25,52
29 Märta Berggren OK Kolmården 00:17:20 26,26
30 Lina Fredriksson Korsnäs IF OK 00:17:23 26,50
31 Maja Enges Leksands OK 00:17:28 26,91
32 Jessica Hallqvist Malungs OK Skogsmårdarna 00:17:29 26,99
33 Julia Eriksson OK Kolmården 00:17:34 27,40
34 Kajsa Mattsson OK Kåre 00:17:35 27,48
35 Karin Håll HJS-Vansbro OK 00:17:38 27,73
36 Magdalena Mosslind Vandrarringen 00:17:42 28,06
37 Frida Jonsson Alfta-Ösa OK 00:18:05 29,94
39 Emma Sundvall Järla Orientering 00:18:09 30,27
40 Ellen Forsgren Forsa OK 00:18:10 30,35
41 Ebba Ekman OK Tyr 00:18:14 30,68
42 Sigrid Holmgren OK Renen 00:18:27 31,74
43 Stina Gustås Linköpings OK 00:18:42 32,97
44 Elin Bergström OK Vargen 00:18:48 33,46
45 Linnéa Andersson Bredaryds SOK 00:19:01 34,53
46 Nelly Carlsson Tormestorps IF 00:19:07 35,02
47 Caroline Johansson Sundsvalls OK 00:19:14 35,59
48 Johanna Henriksson Järbo OK 00:19:16 35,76
49 Hanna Söderberg Skarpnäcks OL 00:19:17 35,84
50 Petra Gunnarsdotter Tenhults SOK 00:19:22 36,25
51 Emma Graas OK Linné 00:19:32 37,07
52 Alva Karlsson Snättringe SK 00:19:36 37,40
53 Klara Andén Södertälje-Nykvarn OF 00:19:39 37,64
54 Johanna Hansson Boxholm-Mjölby OL 00:19:42 37,89
55 Kristin Boman Gävle OK 00:19:43 37,97
56 Sara Tynong Tullinge SK 00:19:46 38,22
57 Signe Leffler-Rosendahl OK Renen 00:19:48 38,38
58 Hanna Barkegren Stora Tuna OK 00:20:02 39,53
58 Jennifer Andersson Haninge SOK 00:20:02 39,53
60 Sophie Nilsson Hjärnarps GH OL 00:20:03 39,61
61 Linda Mellander Sundsvalls OK 00:20:10 40,18
62 Linnea Gustafsson OK Gynge 00:20:22 41,16
63 Ellinor Vejlens Visborgs OK 00:20:41 42,72
64 Emelie Granberg Piteå IF 00:20:50 43,46
65 Stina Åström Sundsvalls OK 00:20:54 43,79
65 Tova Stål Västerbergslagens OL 00:20:54 43,79
67 Emma Lindell Linköpings OK 00:21:07 44,85
68 Olivia Kvarnlöf OK Roslagen 00:21:12 45,26
69 Petra Olejnik SOK Viljan 00:21:16 45,59
70 Linnea Nordberg Bergnäsets AIK 00:21:44 47,88
71 Frida Forsberg Tullinge SK 00:21:58 49,03
72 Fanny Rostö Rånäs OK 00:22:23 51,08
73 Rebecca Rieschel OK Roxen 00:22:36 52,14
74 Sara Brolin OK Roslagen 00:22:41 52,55
75 Sanna Wassbrink VK Uvarna 00:22:54 53,62
76 Elin Kindlundh Alfta-Ösa OK 00:23:01 54,19
77 Erika Ahlqvist OK Tyr 00:23:09 54,84
78 Carolina Nealis Länna IF 00:23:27 56,32
79 Linda Brolin OK Roslagen 00:23:36 57,06
80 Martina Sallstedt OK Södertörn 00:24:44 62,63
81 Stina Svedevall OK Roxen 00:25:05 64,35
82 Elin Mokvist Länna IF 00:25:51 68,12
83 Luiza Dar Länna IF 00:26:05 69,26
84 Emma Forsberg OK Kåre 00:26:27 71,06
85 Ronja Björklund Bjursås OK 00:30:22 90,31
Nathalie Lybert OK Ravinen
Sara Gunnarsson OK Älgen
Frida Johansson Linköpings OK
Cecilia Boman Lustens OK
Kajsa Johansson Skattkärrs IF
Lovisa Lundquist Linköpings OK
Elsa Rajala Tullinge SK
Alice Törnlund OK Södertörn
Caroline Thörn Rånäs OK
Elin Johansson Skattkärrs IF

Annonser

OOCup 2022