Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Halland Elitsprint - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Annika Billstam OK Linné 00:16:23 0,16
3 Maja Alm OK Pan Århus 00:16:31 0,64
4 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:16:33 0,76
5 Tanja Ryabkina Hellas Orientering 00:16:51 1,83
6 Helena Jansson Leksands OK 00:16:54 2,01
7 Nadiya Volynska OK Orion 00:16:57 2,19
9 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 00:17:26 3,93
9 Ida Bobach OK Pan Århus 00:17:26 3,93
12 Lilian Forsgren OK Tisaren 00:17:39 4,71
13 Bettina Aebi OK Tisaren 00:17:42 4,89
15 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 00:17:52 5,49
16 Eva Jurenikova Domnarvets GOIF 00:17:54 5,61
17 Eva Svensson IFK Moras OK 00:18:00 5,97
18 Malin Leijon-Lind OK Kolmården 00:18:09 6,51
20 Kristin Löfgren OK Kolmården 00:18:14 6,81
21 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 00:18:16 6,93
22 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:18:23 7,35
23 Camilla Engstrand Sävedalens AIK 00:18:24 7,41
24 Sanna Linsefors Göteborg-Majorna OK 00:18:27 7,58
25 Anna (Humlaröd) Persson FK Göingarna 00:18:32 7,88
26 Helena Andersson OK Tisaren 00:18:34 8,00
27 Beatrice Gustavsson Eksjö SOK 00:18:38 8,24
28 Sara Eskilsson Haninge SOK 00:18:41 8,42
29 Elsa Jansson Järla Orientering 00:18:45 8,66
30 Johanna Sanderi IFK Lidingös Skid o OK 00:18:46 8,72
31 Johanna Öberg OK Hällen 00:18:49 8,90
32 Sofia Törnqvist IFK Lidingös Skid o OK 00:18:50 8,96
32 Signe Klinting OK Pan Århus 00:18:50 8,96
35 Rebecka Olsson OK Skogsfalken 00:18:56 9,32
37 Linda Take OK Tyr 00:19:01 9,62
39 Emma Andersson Sävedalens AIK 00:19:06 9,92
40 Anna Bachman IFK Lidingös Skid o OK 00:19:07 9,98
41 Rasa Ptasekaite OK Linné 00:19:08 10,04
42 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 00:19:15 10,46
44 Therese Klintberg Eksjö SOK 00:19:23 10,94
45 Magdalena Olsson IFK Moras OK 00:19:24 11,00
46 Frida Bakkman IFK Lidingös Skid o OK 00:19:39 11,90
47 Fredrika Vångell Linköpings OK 00:19:44 12,20
49 Maria Nordström Gävle OK 00:19:51 12,62
50 Amy Rankka Linköpings OK 00:20:01 13,22
51 Frida Andersson Falkenbergs OK 00:20:02 13,28
52 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 00:20:05 13,46
53 My Westlund OK Tyr 00:20:07 13,57
54 Martina Karlsson Stora Tuna OK 00:20:12 13,87
55 Elin Ström IFK Lidingös Skid o OK 00:20:13 13,93
56 Johanna Lindberg Domnarvets GOIF 00:20:23 14,53
57 Josefine Carlsson IFK Göteborg 00:20:26 14,71
58 Ida Lindkvist Leksands OK 00:20:30 14,95
59 Malin Andersson OK Nolaskogsarna 00:20:52 16,27
60 Elisabeth Hansson IFK Lidingös Skid o OK 00:21:01 16,81
61 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 00:21:09 17,29
62 Sofia Salomonsson Linköpings OK 00:21:15 17,65
62 Kristin Hylander Nyköpings OK 00:21:15 17,65
65 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 00:22:19 21,48

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF