Svenska Orienteringsförbundet

U10milalången - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 August Mollén OK Denseln 00:22:06 46,79
2 Elias Bäcklund-Ekvall Trollhättans SOK 00:22:59 51,64
3 Lukas Lundgren Växjö OK 00:23:47 56,02
4 Victor Helgesson Hestra IF 00:24:07 57,85
5 Eric Rosjö Jönköpings OK 00:24:49 61,69
6 Johan Wehlin Skogspojkarnas OK 00:25:32 65,62
7 Georg Eklöw OK Södertörn 00:25:43 66,62
8 Axel Kudinoff OK Södertörn 00:26:32 71,10
9 Erik Svensson OK Klyftamo 00:26:45 72,29
11 Fritjof Axelsson FK Göingarna 00:27:02 73,84
12 Hugo Lillieström OK Roxen 00:27:34 76,77
13 Emil Pettersson OK Dacke 00:27:56 78,78
14 Felix Axelsson Markbygdens OK 00:28:07 79,78
17 Emil Karlsson Hestra IF 00:30:57 95,32
18 Albin Persson OK Tranan 00:32:08 101,81
19 Adam Hedberg OK Södertörn 00:32:26 103,45
20 Albin Månsson Växjö OK 00:32:51 105,74
21 Linus Backlund OK Södertörn 00:33:02 106,74
22 Isak Åberg Korsnäs IF OK 00:33:13 107,75
23 Ola Löseth Falköpings AIK OK 00:33:46 110,77
24 Gustav Hjellström Gränna-Bygdens OK 00:34:18 113,69
25 Olle Hedman IF Hagen 00:34:23 114,15
26 Melker Larsson FK Göingarna 00:34:33 115,06
27 Olle Sörqvist Markbygdens OK 00:35:23 119,63
28 Carl Holmberg IF Hagen 00:35:37 120,91
29 Markus Hellgren OK Södertörn 00:35:58 122,83
30 Tim Olsson Brattås CK 00:36:21 124,93
33 Carl Jungert Mariestads FK 00:37:53 133,34
34 Simon Frisk Gustavsbergs OK 00:40:10 145,86
35 Simon Lundberg IK Vikings OK 00:40:20 146,77
36 Gustav Öhgren Karlsbyhedens IK 00:40:30 147,69
37 Olof Lissmats OK Södertörn 00:41:45 154,54
38 Hampus Nyström IF Hagen 00:43:20 163,22
39 Tor Lindström IK Wilske 00:44:56 172,00
40 Hugo Lindbärg OK Södertörn 00:46:39 181,41
42 Adrian Lundberg IK Vikings OK 00:55:30 229,94
43 Viking Freij Snättringe SK 01:03:42 274,90
Eric Jansson OK Tranan
Albin Alsiö Falköpings AIK OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr