Svenska Orienteringsförbundet

Växjö OK - H20 JC

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Olle Boström Järla Orientering 00:32:42 3,70
2 Rassmus Andersson OK Linné 00:34:00 6,83
3 Albin Ridefelt OK Linné 00:34:39 8,40
4 Oskar Sjöberg Täby OK 00:35:09 9,60
5 Jonas Leandersson OK Tyr 00:35:42 10,92
7 Rasmus Elmelid Skåneslättens OL 00:37:08 14,37
8 Sebastian Månsson Hagaby GOIF 00:37:15 14,65
9 Jakob Enmark Gävle OK 00:37:39 15,62
10 Jakob Andersson Bredaryds SOK 00:38:13 16,98
11 Olle Kalered OK Denseln 00:38:14 17,02
12 Göran Winblad Rehns BK 00:38:22 17,34
13 Christian Kollberg Järla Orientering 00:38:26 17,50
14 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 00:38:52 18,55
15 Oscar Carlsson Eksjö SOK 00:39:06 19,11
16 Simon Hollbeck Bromma-Vällingby SOK 00:39:51 20,91
17 Jonas Nordström Tullinge SK 00:39:55 21,07
18 Niklas Olofsson Helsingborgs SOK 00:40:44 23,04
19 Nils Spetz Ulricehamns OK 00:41:03 23,80
20 Christian Tingström OK Klemmingen 00:41:16 24,32
21 John Sjösäter Eksjö SOK 00:41:20 24,48
22 Jonas Kärrström Tullinge SK 00:41:32 24,96
23 Erik Gustafsson OK Nackhe 00:41:34 25,04
24 Daniel Lindgren OK Linné 00:42:03 26,21
25 Johan Norberg Gamleby OK 00:42:16 26,73
26 Oskar Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 00:43:06 28,73
27 Mathias Hallmén Attunda OK 00:43:08 28,81
28 Daniel Martinsson Göteborg/Majorna OK 00:43:37 29,98
29 Oskar Daniels Attunda OK 00:43:45 30,30
30 Johan Kärrström Tullinge SK 00:44:05 31,10
30 Viktor Antonsson Eksjö SOK 00:44:05 31,10
32 Felix Larsson OK Skogsfalken 00:44:49 32,87
33 Oscar Andersson Stora Tuna OK 00:44:54 33,07
33 Adam Ivarsson Haninge SOK 00:44:54 33,07
35 Johan Lindberg Malungs OK Skogsmårdarna 00:45:12 33,79
36 Niklas Olsson Skåneslättens OL 00:45:19 34,07
37 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 00:45:33 34,63
38 Andreas Karlsson Mariestads FK 00:45:43 35,03
39 Marcus Ramström IK Hakarpspojkarna 00:46:43 37,44
40 Simon Andersson OK Kullingshof 00:46:56 37,96
41 Emil Svalbring Målilla OK 00:47:15 38,72
42 Gustav Åhrén Motala AIF OL 00:47:16 38,76
43 Gustav Stenberg OK Skogshjortarna 00:47:23 39,04
43 Anders Hedberg Göteborg/Majorna OK 00:47:23 39,04
45 Simon Sanderi Vänersborgs SK 00:48:21 41,37
46 Pontus Johansson Växjö OK 00:48:39 42,09
47 Tommy Söderberg OK Hällen 00:49:21 43,78
48 Adam Sandstedt Eksjö SOK 00:49:50 44,94
49 Thomas Pettersson IF Thor 00:50:28 46,46
50 Tim Bjärengren OK Hällen 00:50:44 47,11
51 Gustav Eklöf Ulricehamns OK 00:51:13 48,27
52 Anton Sundin Strängnäs-Malmby OL 00:53:19 53,32
53 Joakim Svensk Stora Tuna OK 00:53:50 54,57
54 Anton Wiberg OK Skogsfalken 00:57:11 62,63
55 Robert Wetterlöf OK Pan-Kristianstad 00:57:19 62,95
56 Henrik Tosteberg Linköpings OK 00:57:35 63,59
57 Emil Hammarström OK Hällen 01:11:18 96,61
Martin Sand OK Tisaren 16:39:00 300,00
Simon Hedlund Köping-Kolsva OK 16:39:00 300,00
Erik Pettersson Attunda OK 16:39:00 300,00

Annonser