Svenska Orienteringsförbundet

Hagaby GOIF - H21 L

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Per Ek Nyköpings OK 01:32:52 10,89
2 Daniel Wernersson Göteborg/Majorna OK 01:33:11 11,18
3 Anders Österlund Västerås SOK 01:33:36 11,57
4 Martin Larbo IFK Lidingös Skid o OK 01:33:53 11,83
5 Per Eklöf KFUM Örebro OK 01:34:39 12,54
6 Peter Jacobsson IK Hakarpspojkarna 01:40:19 17,78
7 Emil Jönsson Halmstad OK 01:40:22 17,83
8 Joakim Gustafsson Halmstad OK 01:40:52 18,29
9 Jan Johansson KFUM Örebro OK 01:42:34 19,86
10 Anders Frisk Attunda OK 01:43:15 20,49
11 Petter Haraldsson Gustavsbergs OK 01:44:54 22,02
12 Olle Winroth OK Löftan 01:46:08 23,16
13 Per Lenander Växjö OK 01:48:00 24,89
14 Stefan Ring OK Löftan 01:50:07 26,84
15 Magnus Nordström OK Älvsjö-Örby 01:51:15 27,89
16 Per Jonhed KFUM Örebro OK 01:53:16 29,76
17 Nils Nedfors OK Dacke 01:53:36 30,07
18 Rasmus Grönlund Lunds OK 01:54:35 30,97
19 Gabriel Ireståhl Sol Tranås 01:56:09 32,42
20 Pontus Karlsson Attunda OK 01:58:37 34,71
21 Christian Karlsson Halmstad OK 01:59:05 35,14
22 Oskar Sibeck OK Tyr 01:59:25 35,44
23 Tobias Thorsson OK Löftan 02:01:19 37,20
24 Patrik Johansson Helsingborgs SOK 02:01:30 37,37
25 Johan Wändell Västerås SOK 02:03:35 39,30
26 Joakim Antonsson OK Löftan 02:03:49 39,51
27 Björn Löfroth Eskilstuna OL 02:04:57 40,56
28 Fredrik Johansson OK Skogsstjärnan 02:05:14 40,82
29 Måns Faxén Växjö OK 02:10:41 45,87
30 Tomas Johansson IFK Umeå 02:15:12 50,04
31 Jonas Höijer FK Herkules 02:15:18 50,13
32 Johan Nyman IF Hagen 02:16:46 51,49
33 Emil Hyttinen Eskilstuna OL 02:22:35 56,87
34 Tatsuro Kobayashi Surahammars SOK 02:23:14 57,47
Per-Anders Kumlin Växjö OK 16:39:00 300,00
Marcus Andersson IFK Umeå 16:39:00 300,00
Jonas Eriksson Rånäs OK 16:39:00 300,00
Niklas Jakobsson Sol Tranås 16:39:00 300,00
Rickard Svensson Västerås SOK 16:39:00 300,00

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF