Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - H21 E

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Tomas Stenström OK Linné 00:36:29 -1,12
3 David Andersson Malungs OK Skogsmårdarna 00:36:42 -0,67
5 Oleksandr Kratov OK Orion 00:37:30 0,99
7 Mattias Millinger OK Linné 00:37:44 1,48
8 Peter Öberg OK Hällen 00:37:57 1,93
9 Patrik Karlsson IK Hakarpspojkarna 00:38:02 2,10
10 Johan Runesson OK Tisaren 00:38:25 2,90
11 Daniel Attås OK Tisaren 00:38:29 3,04
12 Henrik Löfås OK Linné 00:38:33 3,17
14 Thomas Carlsson Malungs OK Skogsmårdarna 00:38:43 3,52
15 Pelle Engstrand Stora Tuna OK 00:38:47 3,66
16 Mattias Karlsson Halden SK 00:38:57 4,01
18 Jan Troeng OK Linné 00:39:21 4,84
19 Erik Andersson OK Denseln 00:39:25 4,98
20 Marcus Millegård Sävedalens AIK 00:39:29 5,12
22 Ola Martner Göteborg/Majorna OK 00:39:48 5,77
23 Anders Carlsson IFK Lidingös Skid o OK 00:39:51 5,88
25 Filip Dahlgren IFK Lidingös Skid o OK 00:40:35 7,40
25 Anders Skarholt IFK Lidingös Skid o OK 00:40:35 7,40
27 Emil Andersson Ärla IF 00:40:40 7,58
28 Fredrik Johansson IFK Lidingös Skid o OK 00:40:43 7,68
29 Hans Brolund OK Denseln 00:40:45 7,75
29 Joakim Hederskog IK Hakarpspojkarna 00:40:45 7,75
32 Patrik Martner IFK Göteborg 00:41:06 8,48
33 Erik Holmberg IK Hakarpspojkarna 00:41:08 8,55
34 Mats Troeng OK Linné 00:41:11 8,65
35 Emil Lauri IFK Lidingös Skid o OK 00:41:13 8,72
37 Jonas Pilblad IFK Göteborg 00:41:24 9,10
42 Andreas Kyburz Tullinge SK 00:41:46 9,86
43 Josef Nordlund OK Linné 00:41:52 10,07
45 Martin Härberg Järla Orientering 00:41:54 10,14
48 Peter Hemmyr Järla Orientering 00:44:13 14,96
51 Rasmus Søes IFK Lidingös Skid o OK 00:45:07 16,83
54 Johan Aronsson OK Tisaren 00:45:40 17,98
55 Erik Johansson Halmstad OK 00:45:45 18,15
58 Nicolas Simonin IFK Lidingös Skid o OK 00:46:13 19,12
60 Jakob Lööf OK Pan-Kristianstad 00:47:08 21,03
61 Jesper Lysell Rehns BK 00:47:19 21,41
63 Gustav Nordström Gävle OK 00:48:59 24,87
66 Christian Bobach IFK Göteborg 00:50:42 28,44
67 Petter Eriksson Södertälje-Nykvarn OF 00:51:45 30,63
69 Victor Silvemark Dalaportens OL 00:52:08 31,42
70 Henrik Jansson IK Hakarpspojkarna 00:54:33 36,45
Martin Johansson IFK Moras OK 16:39:00 300,00

Annonser