Svenska Orienteringsförbundet

Tolereds Allmänna IK - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Marcus Millegård Sävedalens AIK 00:28:20 2,46
2 Christian Nielsen IFK Göteborg 00:31:11 10,25
3 Johan Strand Göteborg/Majorna OK 00:31:32 11,21
4 Håkan Svensson Bredaryds SOK 00:31:46 11,85
5 Per-Anders Eggertsen IFK Göteborg 00:32:05 12,72
6 Anders Axenborg Göteborg/Majorna OK 00:32:20 13,40
7 Tommy Andersson Vänersborgs SK 00:32:28 13,76
8 Erik Engstrand IFK Göteborg 00:32:36 14,13
9 Martin Larsson IFK Göteborg 00:32:52 14,86
10 Daniel Wernersson Göteborg/Majorna OK 00:33:12 15,77
11 Daniel Grahn IFK Göteborg 00:33:23 16,27
12 Tobias Lindell Vänersborgs SK 00:33:55 17,73
13 Mikael Eliasson Göteborg/Majorna OK 00:33:59 17,91
14 Robert Johansson Göteborg/Majorna OK 00:34:03 18,09
15 Karl Levin Sävedalens AIK 00:34:08 18,32
16 Jonas Gustafsson Vänersborgs SK 00:34:11 18,46
17 Markus Båth IFK Göteborg 00:34:52 20,33
18 Emil Tengvall Vänersborgs SK 00:34:53 20,37
19 Mattias Holmstrand IFK Göteborg 00:35:03 20,83
20 Rickard Holmqvist Hestra IF 00:35:15 21,37
21 Jesper Stenström Vänersborgs SK 00:35:24 21,78
22 Peter Tudén IK Hakarpspojkarna 00:35:36 22,33
23 Andreas Samuelsson OK Reftele 00:35:38 22,42
23 Erik Tengvall Vänersborgs SK 00:35:38 22,42
25 Johan Salomonsson Vänersborgs SK 00:36:39 25,20
26 Thibaut Poupard Sävedalens AIK 00:36:43 25,38
27 Johan Levin Sävedalens AIK 00:36:45 25,47
28 Karl Larsson OK Skogshjortarna 00:36:47 25,57
29 Anders Hedberg Göteborg/Majorna OK 00:37:10 26,61
30 Jon Petersson IK Hakarpspojkarna 00:37:31 27,57
31 Erik Tholén OK Skogshjortarna 00:38:00 28,89
32 Fredrik Johansson Bredaryds SOK 00:38:12 29,44
32 Joel Nilsson IFK Göteborg 00:38:12 29,44
34 Henrik Lundgren Sävedalens AIK 00:39:15 32,31
35 Kalle Wrane Sävedalens AIK 00:39:20 32,54
36 Bjarne Bäcklund IFK Göteborg 00:39:22 32,63
37 Ulrik Lassen IFK Göteborg 00:39:31 33,04
38 Stefan Dahl OK Alehof 00:39:43 33,59
39 Johan Bergagård OK Landehof 00:39:56 34,18
40 Christoffer Ohlsson Uddevalla OK 00:40:02 34,45
41 Gustav Eklöf Ulricehamns OK 00:40:03 34,50
42 Johnny Hålsjö Göteborg/Majorna OK 00:40:10 34,82
43 Fredrik Bartholdsson Frölunda OL 00:40:15 35,04
43 Anders Höije Göteborg/Majorna OK 00:40:15 35,04
45 Simon Lennermo Nässjö OK 00:40:16 35,09
46 Martin Skoglund IFK Göteborg 00:40:17 35,13
47 Joar Svartholm Gammelstads IF 00:40:45 36,41
48 Thomas Van der Kleij OK Skogshjortarna 00:40:51 36,68
49 Daniel Larsson Vänersborgs SK 00:41:16 37,82
50 Magnus Homann Frölunda OL 00:41:48 39,28
51 Robert Enbom Vänersborgs SK 00:42:04 40,01
52 Patrik Magnusson Boxholm-Mjölby OL 00:42:11 40,33
53 Simon Andersson OK Kullingshof 00:42:14 40,47
54 Martin Oldaeus Göteborg/Majorna OK 00:42:15 40,51
55 Tobias Thorsson OK Löftan 00:42:56 42,38
56 Fredrik Eriksson Bredaryds SOK 00:43:25 43,70
57 Martin Schagerlind OK Bävern 00:43:48 44,75
58 Niclas Sahlin Vänersborgs SK 00:43:54 45,02
59 Tomas Johansson Vänersborgs SK 00:43:58 45,20
60 Torkel Davidsson OK Löftan 00:44:37 46,98
61 Anders Hellgren Frölunda OL 00:45:59 50,72
62 Simon Lindberg Västerås SOK 00:46:13 51,36
63 Thomas Ljung OK Kullingshof 00:46:46 52,86
64 Andreas Ivarsson OK Skogshjortarna 00:46:49 53,00
65 Johan Nyman IF Hagen 00:47:05 53,73
66 Andreas Claesson OK Kullingshof 00:47:59 56,19
67 Jeroen Van der Kleij OK Skogshjortarna 00:48:05 56,46
68 Henric Johnsson Bredaryds SOK 00:48:09 56,64
69 Oscar Ivarsson Hestra IF 00:48:31 57,64
70 Christian Johansson Kungälvs OK 00:50:11 62,20
71 Kristoffer Edshage Centrum OK 00:51:16 65,16
72 Joakim Axelsson Trollhättans SOK 00:52:24 68,26
73 Max Karle OK Skogshjortarna 00:52:42 69,08
74 Per Ivarsson IF Hagen 00:53:50 72,18
75 Stefan Larsson Bredaryds SOK 00:57:44 82,84
76 Johan Leijgård Gudhems IF 00:58:13 84,16
77 Jimmy Hägg FK Friskus Varberg 01:15:38 131,78
78 Roger Lundin FK Herkules 01:36:19 188,33
Christian Holmqvist Hestra IF 16:39:00 300,00
Joel Sanderi Sävedalens AIK 16:39:00 300,00
Lasse Jansson Eksjö SOK 16:39:00 300,00
Hampus Olesund OK Landehof 16:39:00 300,00
Ola Tengnér IFK Göteborg 16:39:00 300,00

Annonser