Svenska Orienteringsförbundet

Bahco Cup - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Filip Johansson Trollhättans SOK 00:19:44 190,67
2 Linus Kristiansson Trollhättans SOK 00:20:16 197,80
3 Axel Olsson OK Skogsstjärnan 00:20:28 200,48
4 Marcus Carlsson IF Hagen 00:21:43 217,19
5 Elias Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:21:50 218,75
6 Daniel Bogren IF Hagen 00:22:16 224,54
7 William Lundstedt Mullsjö SOK 00:22:20 225,43
8 Eric Berlin Trollhättans SOK 00:22:40 229,89
9 Anders Björklund Trollhättans SOK 00:22:58 233,90
10 Daniel Brandström OK Skogsstjärnan 00:24:22 252,62
11 Alfred Pettersson Falköpings AIK OK 00:25:16 264,66
12 Daniel Knutsson Lerums SOK 00:25:46 271,34
13 Teodor Danielsson Istrums SK 00:25:57 273,79
14 Oscar Roos SOK Träff 00:26:07 276,02
15 Rikhard Henningsson OK Skogsstjärnan 00:26:08 276,24
16 Per Hedman IF Hagen 00:26:12 277,13
17 Eric Nystrand OK Klyftamo 00:26:20 278,92
19 Oscar Karlsson Trollhättans SOK 00:26:59 287,61
20 Viktor Zetterlund Vänersborgs SK 00:27:05 288,95
21 Anton Karlsson Mariestads FK 00:28:29 300,00
22 Oskar Fransson Lidköpings VSK 00:28:30 300,00
23 Marcus Hermansson IF Hagen 00:28:47 300,00
24 Hampus Andersson Lidköpings VSK 00:29:22 300,00
25 Martin Brännman Trollhättans SOK 00:29:31 300,00
26 Joar Tryggö Trollhättans SOK 00:29:57 300,00
27 Love Lundgren Falköpings AIK OK 00:30:39 300,00
28 Johan Holmberg IF Hagen 00:30:48 300,00
29 Gustav Svärdhagen Lidköpings VSK 00:31:33 300,00
30 Alexander Bromander Falköpings AIK OK 00:31:45 300,00
31 Joel Andersson Mariestads FK 00:31:55 300,00
32 Petter Hinder Tolered-Utby Ol-klubb 00:31:59 300,00
33 Hugo Söderberg Tolered-Utby Ol-klubb 00:32:00 300,00
34 Filip Jungert Mariestads FK 00:32:32 300,00
35 Anton Magnusson Tolered-Utby Ol-klubb 00:32:48 300,00
36 Albin Falsen Lindqvist OK Klyftamo 00:33:42 300,00
37 Oskar Ekman OK Kullingshof 00:34:30 300,00
39 Tobias Erixon OK Kullingshof 00:37:54 300,00
40 Erik Palmenäs Falköpings AIK OK 00:38:14 300,00
41 Felix Sandberg OK Skogsvargarna 00:39:09 300,00
42 Albert Vesterlund Trollhättans SOK 00:39:35 300,00
43 Vidar Hallberg Främmestads IK 00:44:32 300,00
44 Alfred Tengroth Ryda SK 00:47:59 300,00
45 Henrik Hallberg Falköpings AIK OK 00:56:40 300,00
46 Ante Stattin-Gustavsson SOK Träff 00:58:43 300,00
47 Hampus Karlsson Lidköpings VSK 01:00:21 300,00
Markus Delin Ryda SK
Kalle Lundgren Tolered-Utby Ol-klubb
Pelle Andersson IK Gandvik

Annonser