Svenska Orienteringsförbundet

JVM-test - H20

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
Johan Runesson OK Tisaren 01:10:12 3,20
Jonas Leandersson OK Tyr 01:12:15 5,48
Gustav Bergman OK Ravinen 01:12:49 6,11
Rassmus Andersson OK Linné 01:13:02 6,35
Olle Boström Järla Orientering 01:14:59 8,53
Anton Sjökvist Stora Tuna OK 01:16:54 10,66
Oskar Sjöberg Täby OK 01:16:57 10,72
Olle Kalered OK Denseln 01:17:59 11,87
Love Sintring Hagaby GoIF 01:20:30 14,67
Oscar Carlsson Eksjö SOK 01:20:46 14,97
Rickard Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 01:20:47 14,99
Max Peter Bejmer Bromma-Vällingby SOK 01:22:37 17,03
Johan Högstrand Markbygdens OK 01:23:27 17,96
Niklas Olofsson Helsingborgs SOK 01:24:02 18,61
Henrik Berggren OK Denseln 01:25:16 19,98
Pontus Petersson Nybro OK 01:25:25 20,15
Kalle Bergman OK Ravinen 01:25:34 20,32
Anders Hedberg Göteborg/Majorna OK 01:26:24 21,24
Måns Sandgren OK Orion 01:27:29 22,45
Martin Regborn Hagaby GoIF 01:28:43 23,82
Oskar Svensson Finspångs SOK 01:29:31 24,72
Jens Wängdahl OK Gipen 01:29:32 24,73
Jakob Enmark Gävle OK 01:29:35 24,79
Rasmus Elmelid Skåneslättens OL 01:31:26 26,85
Jonas Nordström Tullinge SK 01:31:32 26,96
Daniel Wejås Nyköpings OK 01:32:13 27,72
Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 01:33:05 28,69
Jonas Borg Södertälje-Nykvarn OF 01:33:25 29,06
Rasmus Palmqvist Aslaksen Järfälla OK 01:33:40 29,34
Robert Vångell Linköpings OK 01:34:33 30,32
Marcus Berggren GOIF Tjalve 01:34:40 30,45
Måns Östman Göteborg/Majorna OK 01:35:08 30,97
Oscar Riis Gamleby OK 01:36:11 32,14
Andreas Bergander Eksjö SOK 01:36:37 32,62
Viktor Antonsson Eksjö SOK 01:36:49 32,85
Erik Pettersson Attunda OK 01:38:02 34,20
Johan Kärrström Tullinge SK 01:38:22 34,57
Fredrik Carlsson Täby OK 01:38:32 34,76
Daniel Lindgren OK Linné 01:41:27 38,01
Robert Wetterlöf OK Pan-Kristianstad 01:41:35 38,16
Eric Hansson Nässjö OK 01:41:39 38,23
Daniel Martinsson Göteborg/Majorna OK 01:42:16 38,92
Oscar Björck OK Älme 01:43:10 39,92
Joakim Berg Bromma-Vällingby SOK 01:45:22 42,37
Joakim Carlsson Täby OK 01:47:52 45,16
Jonas Lundgren Linköpings OK 01:48:32 45,90
Jonas Kärrström Tullinge SK 01:56:14 54,48
Martin Bengtsson IS Kullen 02:02:13 61,14
Erik Sköld Linköpings OK 02:08:29 68,12
Johan Norberg Gamleby OK 16:39:00 90,00
Johan Fröberg GOIF Tjalve 16:39:00 90,00
Simon Hedlund Köping-Kolsva OK 16:39:00 90,00
Johan Lindberg Malungs OK Skogsmårdarna 16:39:00 90,00
Joel Nilsson IFK Göteborg 16:39:00 90,00
Albin Ridefelt OK Linné 16:39:00 90,00
Mandus Ridefelt OK Linné 16:39:00 90,00
Lennart Johansson Nyköpings OK 16:39:00 90,00
Ola Brönnheden Vimmerby OK 16:39:00 90,00
Joakim Svensk Stora Tuna OK 16:39:00 90,00
Oskar Daniels Attunda OK 16:39:00 90,00
John Persson IFK Göteborg 16:39:00 90,00
Love Berzell Attunda OK 16:39:00 90,00
Eric Börjeskog OK Tor 16:39:00 90,00
Oskar Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 16:39:00 90,00
David Gottfridsson Lillomarka OL 16:39:00 90,00

Annonser