Svenska Orienteringsförbundet

Gamleby OK - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Martin Hunhammar Bromma-Vällingby SOK 00:38:35 29,41
2 Adam Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:39:49 32,11
3 Viktor Segersson OK 64 Torpa 00:40:03 32,62
4 Johan Sandlund OK Njudung 00:40:29 33,56
5 Arvid Våg Lerums SOK 00:40:38 33,89
6 Oskar Lundqvist Nybro OK 00:40:50 34,33
7 Carl Boman Västerås SOK 00:41:56 36,74
8 Henning Ottmer Tormestorps IF 00:42:20 37,61
9 Jens Rönnols Täby OK 00:42:40 38,34
10 Jakob Ivarsson Haninge SOK 00:42:45 38,52
11 Ludwig Ljungqvist Kexholms SK 00:43:19 39,76
12 Gustav Hinder Tolered-Utby Ol-klubb 00:43:29 40,13
13 Martin Nilsson Snättringe SK 00:43:32 40,24
14 Simon Lundin Finspångs SOK 00:43:44 40,67
15 Gustaf Sparrevik Lerums SOK 00:44:01 41,29
16 Fredrik Peterson Linköpings OK 00:44:57 43,34
17 David Stigsmark Kvarnsvedens GOIF OK 00:45:11 43,85
18 Rasmus Svantesson Hjärnarps GH OL 00:45:21 44,21
19 Axel Schulz Helsingborgs SOK 00:45:28 44,47
20 Pontus Hermansson Tolered-Utby Ol-klubb 00:46:10 46,00
21 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 00:46:13 46,11
22 Oskar Jensen Sondén Malmö OK 00:46:37 46,98
23 Arvid Henriksson Järla Orientering 00:47:16 48,40
23 Kevin Ståhl Järbo OK 00:47:16 48,40
25 Carl Näslund Västerås SOK 00:47:50 49,64
26 Karl-Johan Persson Tormestorps IF 00:47:54 49,79
27 Anton Blomdahl Tullinge SK 00:47:56 49,86
28 Karl Modig OK Alehof 00:48:12 50,45
29 Daniel Håkansson Växjö OK 00:48:18 50,66
30 Emil Granqvist OK Ravinen 00:48:34 51,25
31 Jacob Ahlström Västerås SOK 00:49:26 53,14
32 Oscar Anderson Kexholms SK 00:49:32 53,36
33 Heino Ollin Sävedalens AIK 00:49:34 53,43
34 Andreas Hultqvist Tullinge SK 00:49:47 53,91
35 Emil Gyllenhammar Sigtuna OK 00:50:12 54,82
36 Daniel Roos Attunda OK 00:50:32 55,55
37 Petter Östman Göteborg/Majorna OK 00:50:45 56,02
38 Harald Ottmer Tormestorps IF 00:50:49 56,17
39 Anton Månsson Örkelljunga FK 00:51:14 57,08
40 William Nilsson OK Södertörn 00:51:38 57,96
41 Henrik Håkansson OK Kolmården 00:52:47 60,47
42 Mattias Jacobsson Malmö OK 00:52:58 60,87
43 Kalle Söderbärg OK Roslagen 00:52:59 60,91
44 Axel Sjölund Söderhamns OK 00:53:03 61,06
45 Fredrik Regborn Hagaby GOIF 00:55:16 65,90
46 Emil Andersson Tullinge SK 00:55:33 66,52
47 Martin Engman OK Denseln 00:56:04 67,65
48 Fredrik Hammarlund Ockelbo OK 00:56:12 67,95
49 Erik Hagman Lerums SOK 00:56:14 68,02
50 Hugo Segerström Nyköpings OK 00:56:37 68,86
51 Joakim Svensson OK Älme 00:56:42 69,04
52 Anton Gustafsson Stora Tuna OK 00:56:46 69,19
53 Lukas Tegendal OK Linné 00:59:31 75,20
54 Ricky Segerlund SOK Viljan 01:00:25 77,17
55 Adam Hansson OK 64 Torpa 01:03:57 84,90
56 Henrik Pettersson Västerviks OK 01:04:09 85,34
58 Hampus Bergander Eksjö SOK 01:07:58 93,69
59 Carl Torstensson Emmaboda Verda OK 01:10:22 98,94
60 Fredrik Wallin Stora Tuna OK 01:11:22 101,13
61 Mattis Ernstsson FK Göingarna 01:12:38 103,90
62 Erik Gunnarsson Eksjö SOK 01:16:18 111,92
63 Stephen Svensson Torsås OK 01:21:53 124,13
64 Patrik Sundgren Vallentuna-Össeby OL 01:27:03 135,44
65 Håkan Palm OK Klemmingen 01:53:14 192,72
66 Erik Berzell Attunda OK 01:54:19 195,09
Max Berggren OK Denseln 16:39:00 300,00
Wilhelm Finn Eriksson Domnarvets GOIF 16:39:00 300,00
Emil Wipp Järla Orientering 16:39:00 300,00
Anders Svahn OK Hammaren 16:39:00 300,00

Annonser

Bagheera