Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten (WRE) - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK 00:26:03 10,09
2 Linnéa Golsäter Eksjö SOK 00:26:08 10,31
3 Sanna Fasth Eksjö SOK 00:26:55 12,37
4 Amanda Rangert IK Hakarpspojkarna 00:27:50 14,77
5 Elin Pettersson Sjövalla FK 00:27:56 15,04
6 Elin Ransjö-Zander OK Tyr 00:29:09 18,23
7 Nika Kalinina Hellas Orientering 00:29:17 18,58
8 Ekaterina Babyeva Hellas Orientering 00:29:27 19,02
9 Amanda Berggren Tullinge SK 00:29:30 19,15
10 Elvira Björklund Trollhättans SOK 00:29:57 20,33
11 Agnes Spånér Göteborg-Majorna OK 00:29:59 20,42
12 Elin Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:30:00 20,46
13 Moa Hansson Bredaryds SOK 00:30:01 20,51
14 Lisa Johansson OK Tranan 00:30:13 21,03
15 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 00:30:39 22,17
16 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:31:15 23,74
17 Jenny Bredfelt Lunds OK 00:31:25 24,18
18 Hanna Hänström Täby OK 00:31:38 24,75
19 Elin Fältman Leksands OK 00:31:59 25,67
20 Tove Rönnbäck Visborgs OK 00:32:15 26,37
22 Line Cederberg Vänersborgs SK 00:32:16 26,41
23 Emma Djerf Lerums SOK 00:32:30 27,02
24 Maria Gustafsson Hagaby GOIF 00:32:33 27,16
25 Lovisa Jonsson Norbergs OK 00:32:46 27,72
26 Stina Nordin Sundsvalls OK 00:32:49 27,86
27 Sara Kindlund OK Tranan 00:33:12 28,86
28 Emma Forsberg OK Kåre 00:33:36 29,91
29 Myrra Carlsson OK Orion 00:33:44 30,26
30 Lina Lundberg Istrums SK 00:33:50 30,53
31 Johanna Hagström Falköpings AIK OK 00:34:15 31,62
32 Märta Ransjö-Zander OK Tyr 00:34:16 31,66
33 Sandra Näslund Västerås SOK 00:34:45 32,93
35 Rebecca Waldenfjord Järfälla OK 00:35:23 34,59
38 Kajsa Johansson Skattkärrs IF 00:36:03 36,34
39 Märta Skog Tullinge SK 00:36:15 36,87
40 Lovisa Martinsson OK Tyr 00:36:16 36,91
43 Linnea Gustafsson OK Gynge 00:37:14 39,45
44 Deimante Motiejunaite OK Denseln 00:37:30 40,15
45 Ronja Björklund Bjursås OK 00:37:40 40,59
46 Kajsa Mattsson OK Kåre 00:37:54 41,20
47 Linn Sander Göteborg-Majorna OK 00:38:04 41,64
49 Hedvig Reisen IF Hagen 00:38:42 43,30
50 Elin Lundqvist Nybro OK 00:38:44 43,39
51 Elin Posch Sol Tranås 00:38:53 43,78
52 Emma Widell OK Skogshjortarna 00:39:39 45,80
54 Fanny Andersson Göteborg-Majorna OK 00:39:55 46,50
55 Hanna Åberg OK Landehof 00:40:01 46,76
56 Agnes Berglund Ulricehamns OK 00:40:07 47,02
57 Elin Johansson Skattkärrs IF 00:40:13 47,28
58 Mimmi Dahlberg Bredaryds SOK 00:40:20 47,59
60 Olivia Nyman Vänersborgs SK 00:40:33 48,16
61 Olivia Nilsson OK Pan-Kristianstad 00:40:49 48,86
62 Hanna Lindström OK Tranan 00:41:10 49,78
62 Sara Almehed Frölunda OL 00:41:10 49,78
64 Clara Cox Lerums SOK 00:41:14 49,95
65 Svea Hagrydh Vänersborgs SK 00:41:17 50,08
66 Sara Gunnarsson OK Älgen 00:41:25 50,43
67 Klara Djerf Lerums SOK 00:41:37 50,96
68 Elin Johansson Forsa OK 00:41:44 51,27
69 Linnea Kjellsson Falkenbergs OK 00:41:59 51,92
70 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 00:42:11 52,45
71 Tua Dahlgren Östersunds OK 00:42:26 53,10
72 Tove Lång IF Hagen 00:43:44 56,52
73 Lina Pålsson Kungälvs OK 00:43:51 56,82
74 Klara Wassenius Uddevalla OK 00:44:10 57,65
75 Alice Axelsson Mullsjö SOK 00:44:29 58,48
76 Matilda Melén OK Kåre 00:44:35 58,75
77 Frida Krohn Fältjägarnas IF 00:44:36 58,79
78 Erika Duhlbo IFK Moras OK 00:44:56 59,67
84 Elsa Andersson Bredaryds SOK 00:46:30 63,78
84 Astrid Einarsson Tormestorps IF 00:46:30 63,78
86 Saga Backteman Lerums SOK 00:46:50 64,65
87 Caroline Längheim Tullinge SK 00:47:14 65,70
89 Klara Yngvesson Robertsfors IK 00:47:28 66,32
90 Elvira Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:48:05 67,94
91 Lina Landergren Hestra IF 00:48:49 69,86
92 Ella Wallinder Göteborg-Majorna OK 00:48:50 69,90
93 Ebba Söderlund Tormestorps IF 00:49:13 70,91
95 Emma Nilsson OK Tranan 00:50:19 73,80
96 Olivia Nilsson OK Älme 00:50:47 75,02
97 Akvile Bartkeviciute OK Denseln 00:51:37 77,21
98 Helena Hagström Falkenbergs OK 00:51:38 77,26
99 Emelie Roos OK Landehof 00:51:44 77,52
101 Karin Hagwall Lunds OK 00:52:20 79,09
103 Wilma Lagerhäll Rehns BK 00:53:41 82,64
104 Cecilia Spångberg Lunds OK 00:55:36 87,67
105 Hanna Röstin Söders-Tyresö 00:56:34 90,21
106 Alva Abrahamsson Gällstadbygdens SOK 00:57:03 91,48
108 Hanna Holmgren Sävedalens AIK 01:00:26 100,36
109 Emma Kindbom IF Hagen 01:02:59 107,05
110 Frida Jerlin Frölunda OL 01:04:58 112,26
111 Nellie Henriksson Tormestorps IF 01:06:44 116,90
112 Linnéa Sjölander OK Gynge 01:09:03 122,98
113 Sofia Gustafsson Eds SK 01:16:22 142,19
114 Malin Fritzell Mullsjö SOK 01:16:51 143,46
116 Monika Ågren Brunflo IF 01:35:39 192,81
Kerstin Wadman Göteborg-Majorna OK
Emma Häggström OK Nolaskogsarna
Maria Eriksson Eds SK
Gabriella Bergander Eksjö SOK
Moa Kuhlin Göteborg-Majorna OK
Frida Junegard Tullinge SK
Julia Blom Frölunda OL
Vilma Blennow Falköpings AIK OK
Agnes Lundqvist Järfälla OK
Tyra Mellin Svaide Roma SOK
Kajsa Jungbjer Göteborg-Majorna OK
Elin Voksepp OK Skogshjortarna

Annonser

Bagheera