Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten - H20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Loic Marty OK Hällen 00:25:57 10,05
2 Joakim Andén Södertälje-Nykvarn OF 00:26:13 10,91
3 Daniel Roos Attunda OK 00:26:40 12,36
4 Sixten Walheim OK Rodhen 00:26:51 12,95
5 Patrick Zbinden Leksands OK 00:27:01 13,48
6 Niklas Sundqvist Tullinge SK 00:27:06 13,75
7 Oskar Sandberg Säterbygdens OK 00:27:21 14,55
9 Fredrik Wigertz Långhundra IF 00:27:44 15,79
11 Anton Nilsson OK Tranan 00:28:05 16,91
12 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:28:13 17,34
13 Albin Axelsson IK Hakarpspojkarna 00:28:16 17,50
14 Henrik Eklund Växjö OK 00:28:49 19,27
15 Emil Tellsén OK Roxen 00:29:06 20,18
16 Oskar Lindqvist Sävedalens AIK 00:29:07 20,24
17 Marian Basset OK Södertörn 00:29:27 21,31
18 Linus Landergren Hestra IF 00:29:30 21,47
20 Samuel Hedlund Långhundra IF 00:29:54 22,75
21 Anton Nilsson Umeå OK 00:29:56 22,86
22 Karl Enges Attunda OK 00:29:59 23,02
23 Oskar Sondén Malmö OK 00:30:06 23,40
24 Gustav Boquist IK Uven 00:30:31 24,74
25 Daniel Duhlbo IFK Mora OK 00:30:36 25,01
26 Heino Ollin Sävedalens AIK 00:30:40 25,22
27 Markus Larsson Hestra IF 00:31:03 26,45
28 Arvid Våg IFK Göteborg 00:31:24 27,58
29 Simon Martelius Attunda OK 00:31:35 28,17
30 David Hector Snättringe SK 00:32:06 29,83
31 Fredrik Levin Svaide Roma SOK 00:32:12 30,15
31 Alvis Reinsons OK Södertörn 00:32:12 30,15
33 Johan Ivarsson OK Kullingshof 00:32:33 31,28
34 Johan Söderlund Leksands OK 00:32:47 32,03
35 Henrik Johansson Umeå OK 00:32:56 32,51
36 Mattias Johansson Stångenäs AIS 00:32:58 32,62
37 Anders Kallings Visborgs OK 00:33:00 32,72
37 Jakob Wahl Göteborg-Majorna OK 00:33:00 32,72
39 Johan Eklund Växjö OK 00:33:18 33,69
40 Erik Fors Hestra IF 00:33:35 34,60
41 Emil Andersson Tullinge SK 00:33:49 35,35
42 Emil Wikström OK Tyr 00:34:47 38,46
43 Jan Dalheimer IK Vikings OK 00:35:41 41,35
44 Johan Nordin Sundsvalls OK 00:35:59 42,32
45 Henrik Håkansson OK Kolmården 00:37:07 45,96
46 Fredrik Regborn Hagaby GoIF Örebro 00:38:23 50,04
47 Johan Larsson OK Skogshjortarna 00:40:00 55,24
48 Frej Hegg Svaide Roma SOK 00:44:08 68,53
49 Erik Widmark IF Hagen 00:44:47 70,62
50 Morgan Olsson Andrarums IF 00:45:31 72,98

Annonser

OOCup 2022