Ungdomsserien, regionfinal, syd - H12
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Hampus Hatlen
|
Tullinge SK |
00:15:40 |
60,72 |
|
2 |
Olle Kallur
|
OK Ravinen |
00:16:29 |
67,70 |
|
3 |
Isak Gelius
|
Snättringe SK |
00:18:24 |
84,09 |
|
4 |
Oscar Aneland
|
OK Ravinen |
00:19:18 |
91,79 |
|
5 |
Elias Adebrant
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:19:46 |
95,78 |
|
6 |
Justus Arenander
|
Skarpnäcks OL |
00:19:51 |
96,49 |
|
7 |
Elis Forsberg Rundström
|
IFK Enskede |
00:20:19 |
100,48 |
|
8 |
Alvin Craig
|
OK Ravinen |
00:20:46 |
104,33 |
|
9 |
Viktor Sandelin
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:21:48 |
113,17 |
|
10 |
Kim Örnberg
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:22:04 |
115,45 |
|
11 |
Eskil Costermans
|
Järla Orientering |
00:22:08 |
116,02 |
|
12 |
Ludvig Lange
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:22:11 |
116,44 |
|
13 |
Hjalmar Sandberg
|
OK Älvsjö-Örby |
00:22:31 |
119,30 |
|
14 |
Henrik Svensson
|
OK Ravinen |
00:22:39 |
120,44 |
|
15 |
Johan Berg
|
OK Ravinen |
00:22:50 |
122,00 |
|
16 |
Wilhelm Bergman
|
Tullinge SK |
00:23:21 |
126,42 |
|
17 |
Karl Johan Alfredsson
|
Hellas Orientering |
00:23:28 |
127,42 |
|
18 |
Björn Renner
|
OK Södertörn |
00:23:53 |
130,98 |
|
19 |
Ludwig Berglind
|
OK Södertörn |
00:24:13 |
133,83 |
|
20 |
Filip Storell
|
Haninge SOK |
00:24:17 |
134,40 |
|
21 |
Max Österling
|
OK Södertörn |
00:24:24 |
135,40 |
|
22 |
Jacob Kennerhed
|
Snättringe SK |
00:26:03 |
149,51 |
|
23 |
Oskar Ekner
|
Snättringe SK |
00:26:25 |
152,65 |
|
24 |
Johan Fredholm
|
Snättringe SK |
00:26:44 |
155,35 |
|
24 |
Lukas Malmström
|
Gustavsbergs OK |
00:26:44 |
155,35 |
|
26 |
Mattis Sandén
|
OK Södertörn |
00:26:52 |
156,49 |
|
27 |
Jakob Tedhamre
|
Snättringe SK |
00:27:07 |
158,63 |
|
28 |
Teo Struck
|
OK Ravinen |
00:27:12 |
159,35 |
|
29 |
Viktor Zilling
|
OK Södertörn |
00:27:49 |
164,62 |
|
30 |
Victor Fredman
|
OK Älvsjö-Örby |
00:27:54 |
165,33 |
|
31 |
Olle Thimberg
|
Söders-Tyresö |
00:28:21 |
169,18 |
|
32 |
Joel Aggefors
|
OK Ravinen |
00:28:49 |
173,17 |
|
32 |
Lucas Chavda
|
Söders-Tyresö |
00:28:49 |
173,17 |
|
34 |
Lucas Alzén
|
Gustavsbergs OK |
00:29:03 |
175,17 |
|
35 |
Ludvig Ferdman
|
Tullinge SK |
00:30:21 |
186,28 |
|
36 |
Edvin Forsberg
|
OK Ravinen |
00:30:29 |
187,42 |
|
37 |
Olle Sandström
|
OK Ravinen |
00:30:35 |
188,28 |
|
38 |
Melker Gardby
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:30:37 |
188,56 |
|
39 |
Malte Berggren
|
OK Älvsjö-Örby |
00:31:46 |
198,40 |
|
40 |
Samuel Hagblom
|
OK Ravinen |
00:31:50 |
198,97 |
|
41 |
Anton Sjödin
|
Gustavsbergs OK |
00:31:56 |
199,82 |
|
42 |
Harald Barck-Holst
|
Snättringe SK |
00:32:12 |
202,10 |
|
43 |
Leo Kajanus
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:35:09 |
227,33 |
|
44 |
Viktor Söderberg
|
Järla Orientering |
00:35:19 |
228,76 |
|
45 |
Mathias Dryselius
|
Skarpnäcks OL |
00:37:51 |
250,42 |
|
46 |
Mattias Hedin
|
Söders-Tyresö |
00:38:08 |
252,84 |
|
47 |
Mikael Alm
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:41:19 |
280,07 |
|
48 |
Andreas Andersson
|
Skogsluffarnas OK |
00:44:35 |
300,00 |
|
49 |
Rasmus Lindblom
|
Gustavsbergs OK |
00:46:44 |
300,00 |
|
50 |
Viktor Davidsson
|
Söders-Tyresö |
00:47:44 |
300,00 |
|
51 |
Albert Nord
|
Snättringe SK |
00:48:51 |
300,00 |
|
52 |
David Törnqvist
|
Snättringe SK |
00:52:37 |
300,00 |
|
53 |
Antoni Kowalik
|
Snättringe SK |
00:53:33 |
300,00 |
|
54 |
William Möller
|
Skarpnäcks OL |
01:06:04 |
300,00 |
|
|
Hugo Lindskog
|
OK Ravinen |
|
|
|
|
Terje Stormo
|
Gustavsbergs OK |
|
|
|
|
Ivo Clarhäll
|
Söders-Tyresö |
|
|
|
|
Fritiof Rusck
|
OK Ravinen |
|
|