Svenska Orienteringsförbundet

Kinnekulledubbeln etapp 1 - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Simon Corneliusson OK Löftan 00:12:07 71,53
2 Liam Hogedal Vänersborgs SK 00:13:01 82,29
3 Casper Karlsson OK Tor 00:13:52 92,45
4 Carl Öberg Gamleby OK 00:14:15 97,03
5 Axel Björnberg Färdig Nyköpings OK 00:14:37 101,41
6 Axel Rystedt Södertälje-Nykvarn OF 00:15:06 107,19
7 Robin Helmersson OK Tisaren 00:15:31 112,17
8 August Ekinge OK Motala 00:15:42 114,36
9 Carl Sandqvist Västerås SOK 00:15:58 117,55
10 Filip Hansson OK Löftan 00:16:09 119,74
11 Isak Skoglund Ulricehamns OK 00:16:13 120,54
12 Oskar Blom OK Löftan 00:16:20 121,93
13 Danilo Moberg OK Tyr 00:16:35 124,92
14 Simon Westh Mullsjö SOK 00:16:36 125,12
15 Elis Wiklund Västerås SOK 00:16:56 129,10
16 Adam Samuelsson Falköpings AIK OK 00:17:59 141,65
17 Emil Lagneteg Boxholm-Mjölby OL 00:18:25 146,83
18 Emanuel Eriksson Nyköpings OK 00:18:29 147,63
19 Rasmus Öberg OK Hällen 00:19:00 153,81
20 Hugo Engblad Främmestads IK 00:19:07 155,20
21 Edvin Fredriksson Tjalve IF Norrköping 00:19:08 155,40
22 Melker Berggren Nyköpings OK 00:19:13 156,40
23 Alvin Dahlin IK Gandvik 00:19:25 158,79
24 Oscar Andersson OK Tyr 00:19:48 163,37
25 Hugo Ekström OK Tyr 00:19:49 163,57
26 Fredrik Westlund Kils OK 00:20:00 165,76
27 Oscar Nystrand OK Klyftamo 00:20:19 169,54
28 Johan Andersson IK Gandvik 00:20:24 170,54
29 Kasper Vemdal Mullsjö SOK 00:20:30 171,74
30 Linus Nilevi Haninge SOK 00:20:32 172,13
31 Samuel Ringström OK Landehof 00:20:52 176,12
32 Vincent Dahm Tjalve IF Norrköping 00:21:03 178,31
33 Erik Kindlund OK Tranan 00:21:19 181,50
34 Love Gaudenz Halmstad OK 00:21:23 182,29
35 Peter Vestin OK Tor 00:21:33 184,29
36 Harald Roessner Kvillebyns SK 00:21:36 184,88
37 Albin Stensson Nyköpings OK 00:21:55 188,67
38 Wilhelm Victorzon Mullsjö SOK 00:21:56 188,87
39 Albin Isaksson OK Tyr 00:22:04 190,46
39 Albin Paulsson OK Löftan 00:22:04 190,46
41 Sixten Ljungström Mariestads FK 00:22:26 194,84
42 Adrian Lindholm OK Skogshjortarna 00:22:29 195,44
43 Edvin Lennartson Ulricehamns OK 00:22:31 195,84
44 Emil Clashammar Nyköpings OK 00:23:10 203,61
45 Robin Wilhelmson Tjalve IF Norrköping 00:23:36 208,79
46 Axel Viberg Ryda SK 00:23:57 212,97
47 Samuel Lindqvist Västerås SOK 00:24:47 222,93
48 Rasmus Larsson Bredareds IF 00:24:48 223,13
49 Felix Lind OK Tyr 00:25:22 229,91
50 Erik Arneborg Ulricehamns OK 00:26:33 244,05
51 Erik Südhoff Brattås CK 00:26:53 248,04
52 Anton Jonsson OK Tyr 00:27:15 252,42
53 Elliott Wilson Kvillebyns SK 00:29:33 279,91
54 Filip Andersson Västerås SOK 00:30:24 290,07
55 Viktor Nilsson Stångenäs AIS 00:31:02 297,64
56 Gustav Lundqvist Halmstad OK 00:31:05 298,24
57 Eskil Söderlund Ulricehamns OK 00:32:54 300,00
58 Melvin Sjöstrand Ulricehamns OK 00:34:12 300,00
59 Emil Herlufsén Kvillebyns SK 00:34:52 300,00
60 Liam Lindell Kvillebyns SK 00:40:44 300,00
61 Lukas Gerdin OK Tor 00:41:24 300,00
62 Petter Ryberg Mariestads FK 00:41:51 300,00
63 Gabriel Ekström Halmstad OK 00:44:45 300,00
64 Walter Hällås OK Löftan 00:47:04 300,00
65 Jason Vikström Mariestads FK 00:59:34 300,00
Rasmus Hedar OK Tor

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF