Svenska Orienteringsförbundet

O-event, dag 1, Sprint by Night - H10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ludvig Eggöy Markhester Snättringe SK 00:10:51 99,90
2 Edvin Åtting Linköpings OK 00:11:40 113,00
3 Hjalmar Ingelsbo OK Tranan 00:12:13 121,82
4 Felix Grapengiesser Sjövalla FK 00:12:52 132,24
5 Emil Ling IK Hakarpspojkarna 00:12:53 132,51
6 Arvid Eriksson Ronneby OK 00:14:12 153,62
7 Elliot Burvall OK Orinto 00:14:48 163,25
8 Elvis Åberg Tolered-Utby Ol-klubb 00:15:02 166,99
9 Albin Törngren Tolered-Utby Ol-klubb 00:15:13 169,93
10 Albin Emilsson OK Skogsfalken 00:15:21 172,07
11 Joel Holmgård Kils OK 00:15:44 178,22
12 Samuel Jakobsson Frölunda OL 00:15:59 182,23
13 Arvid Josefsson OK Vivill 00:16:05 183,83
15 Elias Hed Hultsfreds OK 00:16:36 192,12
16 Elias Samuelsson OK Vivill 00:16:55 197,19
17 Olof Tholén OK Skogshjortarna 00:17:23 204,68
18 Melker Sundström Hestra IF 00:17:37 208,42
20 Vilmer Antonsson FK Friskus-Varberg 00:17:54 212,96
21 Andy Granfors IF Rigor 00:18:10 217,24
22 Gustav Rex OK Landehof 00:18:31 222,85
23 Elias Kronmar Karlskrona SOK 00:18:36 224,19
24 Eskil Soelberg Andrarums IF 00:18:38 224,73
25 Albert Edgren Sjövalla FK 00:18:46 226,86
26 Arvid Eriksson Åmåls OK 00:20:01 246,91
27 Eric Åhl Åmåls OK 00:20:09 249,05
28 Neo Cederqvist Visborgs OK 00:20:22 252,52
29 Walter Söderqvist OK Kåre 00:20:34 255,73
30 Calle Wärn OK Skogshjortarna 00:21:31 270,97
31 Hugo Bäcklund Ronneby OK 00:21:37 272,57
32 Joar Andersson Växjö OK 00:21:42 273,91
33 Hugo Corneliusson OK Löftan 00:21:54 277,12
34 Isak Törnqvist Karlskrona SOK 00:23:29 300,00
35 Vilmer Hagelberg Eksjö SOK 00:23:41 300,00
36 Måns Sandahl IK Hakarpspojkarna 00:23:52 300,00
37 Theo Risto OK Linné 00:24:13 300,00
38 Oscar Ahlstedt Åmåls OK 00:24:14 300,00
39 Sebastian Jonsson Lidköpings VSK 00:24:17 300,00
40 Axel Persson Göteborg-Majorna OK 00:24:43 300,00
41 Erik Zettervall Karlskrona SOK 00:25:03 300,00
42 Alvin Lönkvist OK Vivill 00:26:45 300,00
44 Olle Håkansson Ronneby OK 00:27:31 300,00
45 William Björnbecker Sjövalla FK 00:28:23 300,00
46 Joar Blomqvist Bredareds IF 00:28:44 300,00
47 Elmer Jenefeldt Sjövalla FK 00:28:46 300,00
48 David Arvmyren OK Orion 00:29:21 300,00
49 Olof Hertin IK Hakarpspojkarna 00:31:16 300,00
50 Erik Leopold OK Orion 00:31:49 300,00
51 William Josefsson OK Kullingshof 00:31:56 300,00
52 Albin Thunberg OK Vivill 00:34:08 300,00
Gabriel Laine Degerfors OK
Hugo Tolestam IF Rigor
Gabriel Hogedal Vänersborgs SK
Hannes Holmberg OK Gränsen
Bruno Fovaeus Sävedalens AIK

Annonser

OOCup 2022