Svenska Orienteringsförbundet

Stockholms City Cup, #1 - D14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ida Österberg Gustavsbergs OK 00:14:40 29,47
2 Wilma Leickt Tullinge SK 00:14:45 29,97
3 Kerstin Åberg Tumba-Mälarhöjden OK 00:14:47 30,17
4 Klara Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:14:49 30,37
5 Stina Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 00:15:00 31,46
6 Fredrika Nordquist Täby OK 00:15:41 35,53
7 Ebba Kolmodin Tumba-Mälarhöjden OK 00:15:45 35,93
8 Märta Södervall Tullinge SK 00:15:53 36,72
9 Linn De Boussard IFK Enskede 00:16:34 40,79
9 Miia Roller Järfälla OK 00:16:34 40,79
12 Ingrid André Tumba-Mälarhöjden OK 00:16:56 42,98
13 Ida Hellström Attunda OK 00:17:06 43,97
14 Jenny Göstas Källman Söders-Tyresö 00:17:10 44,37
15 Liv Herne Tumba-Mälarhöjden OK 00:17:26 45,96
16 Elsa Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:17:33 46,65
17 Alva Lidström Lauri Snättringe SK 00:17:36 46,95
18 Elin Wolgast Snättringe SK 00:17:41 47,45
19 Lovisa Lindqvist IFK Enskede 00:17:42 47,55
20 Vilma Nilsson Attunda OK 00:18:02 49,53
21 Sonja Ahlquist Järla Orientering 00:18:21 51,42
22 Sandra Valjus IFK Lidingö SOK 00:19:04 55,69
23 Emilia Bergman Tullinge SK 00:19:07 55,99
24 Alicia Björnberg Söders-Tyresö 00:19:12 56,48
25 Felicia Strindér IFK Enskede 00:19:15 56,78
26 Maja Lilja IFK Lidingö SOK 00:19:18 57,08
27 Emma Norin Söders-Tyresö 00:19:33 58,57
28 Klara Junegard Tullinge SK 00:19:56 60,85
29 Bella Pedersen Järfälla OK 00:20:01 61,35
30 Tindra Jonsson Skarpnäcks OL 00:20:06 61,85
31 Ella Servin Långhundra IF 00:20:11 62,34
32 Isabel Unnerud Långhundra IF 00:20:19 63,14
33 Malin Strömqvist Attunda OK 00:20:26 63,83
34 Selma Carlson Bromma-Vällingby SOK 00:20:56 66,81
35 Nova Matthews Tullinge SK 00:21:25 69,69
36 Sara Sundqvist Långhundra IF 00:21:27 69,89
37 Moa Fröstadius Sundbybergs IK 00:21:55 72,67
38 Märta Sandvik Attunda OK 00:22:52 78,33
39 Sanna Rinnbäck OK Ravinen 00:23:21 81,21
40 Fanny Sundberg Tullinge SK 00:24:08 85,88
41 Alva Björklund Boljang Tumba-Mälarhöjden OK 00:24:51 90,15
42 Ebba Hörling Sundbybergs IK 00:24:55 90,55
43 Vendela Rundström OK Ravinen 00:25:26 93,63
44 Alexandra Stål Södertälje-Nykvarn OF 00:25:50 96,01
45 Sara Granholm Järfälla OK 00:26:25 99,48
46 Lilly Christie Snättringe SK 00:29:02 115,08
47 Madeleine Granath Väsby OK 00:31:51 131,86
48 Emma Alm Järfälla OK 00:33:32 141,89
49 Emma Hallendal IFK Enskede 00:34:27 147,35
50 Klara Skuncke Täby OK 00:38:55 173,97
Elisabeth Larsson OK Södertörn
Lina Torbiörnsson Järla Orientering

Annonser

OOCup 2022