Svenska Orienteringsförbundet

Ösaträffen, dag 1, lång - H65

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ken Ragnarsson OK Kompassen 00:40:38 24,52
2 Sven-Inge Svensson Hässleholms OK 00:45:08 35,21
3 Mikael Tarandi IFK Lidingö SOK 00:45:52 36,95
4 Hasse Åberg Valbo AIF 00:46:07 37,55
5 Lars-Gunnar Larsson OK Södertörn 00:49:03 44,52
6 Bo Davidsson Solna OK 00:49:08 44,72
7 Jan Fogelberg Västvärmlands OK 00:49:47 46,26
8 Lars Jakobsson Västerås SOK 00:50:10 47,17
9 Mats Hemström Gävle OK 00:50:33 48,08
10 Anders Hallmén Attunda OK 00:52:27 52,60
11 Örjan Stahl Grycksbo IF OK 00:53:27 54,97
12 Per Arne Evaldsson OK Gynge 00:53:50 55,88
13 Per-Anders Hansson Söderhamns OK 00:55:46 60,48
14 Ivan Söderqvist Ljusdals OK 00:56:41 62,66
15 Roy Fransson Ärla IF 00:57:04 63,57
16 Stefan Gunnarsson Kristinehamns OK 00:57:54 65,55
17 Pelle Skullman Linköpings OK 00:58:10 66,18
18 Arne Holmer IFK Mora OK 00:58:53 67,88
19 Ingvar Söderqvist Söderhamns OK 01:00:50 72,52
20 Göran Larsson Sala OK 01:01:27 73,98
21 Lennart Hävrén Tullinge SK 01:04:25 81,03
22 Stefan Millegård Sävedalens AIK 01:04:35 81,43
23 Magnus Haraldsson Gustavsbergs OK 01:05:03 82,54
24 Kjell Jansson Långhundra IF 01:06:47 86,65
25 Tommy Öst Ljusdals OK 01:06:48 86,69
26 Lars-Erik Hermansson OK Linné 01:07:21 88,00
27 Reinhold Lennebo IF Thor 01:07:46 88,99
28 Lars Ekengren Söderhamns OK 01:08:41 91,17
29 Leif Wadman Köping-Kolsva OK 01:12:33 100,36
30 Lars Gustafsson OK Gränsen 01:16:35 109,94
31 Matz Larsson Gustavsbergs OK 01:17:04 111,09
32 Anders Forsstedt Söders-Tyresö 01:17:09 111,29
33 Anders Gunnarsson Surahammars SOK 01:17:33 112,24
34 Tommy Höglund Långhundra IF 01:21:36 121,86
35 Gert Olsson Tockarps IK 01:22:16 123,44
36 Christer Nordström OK Älvsjö-Örby 01:25:47 131,80
37 Lars Mongård Skogsluffarnas OK 01:35:41 155,32
Roland Berg Säterbygdens OK
Inge Hultman Kovlands IF

Annonser

Bagheera