Svenska Orienteringsförbundet

DM, medel, Stockholm - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ruslan Glebov OK Ravinen 00:24:07 0,01
2 Gustav Bergman OK Ravinen 00:24:13 0,31
3 Jens Rönnols Järla Orientering 00:26:57 8,53
4 Johan Runesson IFK Lidingö SOK 00:26:58 8,58
5 Hector Haines IFK Lidingö SOK 00:29:48 17,11
6 Simon Hector Snättringe SK 00:30:32 19,32
7 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK 00:30:41 19,77
8 Love Berzell OK Ravinen 00:31:53 23,38
9 Karl Enges Attunda OK 00:32:38 25,64
10 Erik Berzell Järla Orientering 00:32:53 26,39
11 Axel Wrådhe Attunda OK 00:34:45 32,01
12 Jacob Lindstam OK Ravinen 00:34:51 32,31
13 Martin Härberg Järla Orientering 00:35:23 33,91
14 Magnus Glännefors Tullinge SK 00:35:49 35,22
15 Christoffer Eskilsson Tullinge SK 00:36:53 38,43
15 David Bejbom Järla Orientering 00:36:53 38,43
17 Oscar Björck Järla Orientering 00:37:01 38,83
18 Jonathan Svensson Växjö OK 00:37:25 40,03
19 David Hector Snättringe SK 00:37:37 40,63
20 Vladislav Devyatov Snättringe SK 00:37:45 41,03
21 Emil Andersson Tullinge SK 00:40:51 50,36
21 Lars Jakobsson Centrum OK 00:40:51 50,36
23 Bryan Russel-Keely IFK Lidingö SOK 00:40:57 50,66
24 Markus Fredlund Tullinge SK 00:41:49 53,27
25 Christian Foley Sigtuna OK 00:42:22 54,93
26 Joshua Dudley IFK Göteborg Orientering 00:42:23 54,98
27 Henrik Olsson Täby OK 00:42:40 55,83
27 Bruno Godefroy OK Ravinen 00:42:40 55,83
29 Eric Hansson IK Hakarpspojkarna 00:42:45 56,08
30 Oliver Petersen Söders-Tyresö 00:43:48 59,24
31 Joakim Berg Bromma-Vällingby SOK 00:44:51 62,40
32 Erik Mattsson Järla Orientering 00:45:06 63,15
33 Magnus Yngvesson Centrum OK 00:45:17 63,70
34 Henrik Persson Umeå OK 00:45:39 64,81
35 Joakim Skärlén Haninge SOK 00:45:52 65,46
36 Fredrik Forsberg Tullinge SK 00:46:40 67,87
37 Anton Hansson IK Hakarpspojkarna 00:46:48 68,27
38 Christoffer Schönning Järfälla OK 00:47:02 68,97
39 Anders Tarandi IFK Lidingö SOK 00:47:11 69,42
40 Dan Wester Järla Orientering 00:49:34 76,59
41 Thomas Pettersson Attunda OK 00:50:57 80,76
42 Felix Späth IFK Lidingö SOK 00:52:18 84,82
43 Henrik Lundgren Centrum OK 00:53:59 89,89
44 Erik Calleberg Snättringe SK 00:57:06 99,26
45 Fredric Johansson Snättringe SK 00:57:48 101,37
46 Tobias Andersson OK Österåker 01:02:08 114,41
47 Anton Daniels Attunda OK 01:04:55 122,79
48 Samuel Murray IFK Lidingö SOK 01:05:42 125,14
49 Daniel Jönsson Attunda OK 01:08:57 134,92
50 Emil Thalin OK Älvsjö-Örby 01:12:47 146,46
51 Yngve Rahlén OK Ravinen 01:13:34 148,82
52 Aleksandr Manoilov Järfälla OK 01:21:58 174,09
53 Mattias Henriksson Centrum OK 01:55:52 276,11
Oskar Daniels Attunda OK
Jonas Öhman Väsby OK
Albin Andersson OK Ravinen
Martin Sahlin Järla Orientering
Johan Eklöv Tumba-Mälarhöjden OK
Anton Nilsson Järla Orientering

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF