Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskapen, lång - H15

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ludwig Rosén Göteborgs OF 00:38:35 26,71
2 Karl Aderstedt Althoff Göteborgs OF 00:39:57 30,21
3 Arvid Algers Omholt Östergötlands OF 00:43:39 39,70
4 Liam Hogedal Västergötlands OF 00:44:46 42,57
5 Hugo Braam Östergötlands OF 00:46:11 46,20
7 Hjalmar Axelsson Skånes OF 00:47:40 50,00
8 Marcus Lamm Göteborgs OF 00:47:50 50,43
9 Gustav Hellgren Östergötlands OF 00:47:52 50,52
10 Carl Öberg Smålands OF 00:49:00 53,42
11 Viggo Wulff Smålands OF 00:51:51 60,73
12 Eddie Karlsson Blekinge OF 00:51:52 60,78
13 Wilmer Kempe Östergötlands OF 00:52:08 61,46
14 Jakob Omelchenko Blekinge OF 00:53:04 63,85
15 Wilhelm Karmetun Smålands OF 00:54:52 68,47
16 Erik Kindlund Västergötlands OF 00:55:03 68,94
17 Albin Skott Bohuslän-Dals OF 00:55:04 68,98
18 Alexander Fedje Göteborgs OF 00:55:11 69,28
19 Felix Frykfeldt Smålands OF 00:55:22 69,75
20 Isak Törnström Hallands OF 00:56:48 73,43
21 Simon Grahn Göteborgs OF 00:59:33 80,48
22 Viktor Nilsson Bohuslän-Dals OF 00:59:40 80,78
23 Lucas Berggren Östergötlands OF 01:00:07 81,94
24 Valter Rooth Smålands OF 01:00:45 83,56
25 Vincent Dahm Östergötlands OF 01:00:50 83,77
26 Felix Johansson Göteborgs OF 01:03:37 90,91
27 August Grahn Smålands OF 01:03:48 91,38
28 Edvin Lennartson Västergötlands OF 01:04:01 91,94
29 Linus Augustsson Göteborgs OF 01:05:16 95,14
30 Isak Nilsson Göteborgs OF 01:05:38 96,08
31 Johan Andersson Västergötlands OF 01:16:13 123,23
32 Eskil Söderlund Västergötlands OF 01:16:30 123,96
33 Simon Hansson Hallands OF 01:19:01 130,41
34 Elias Persson Skånes OF 01:19:30 131,65
35 Alexander Lännhult Bohuslän-Dals OF 01:22:05 138,28
36 Isac Elingfors Smålands OF 01:23:42 142,42
37 Fritiof Lomander Västergötlands OF 01:24:21 144,09
38 Samuel Dahlberg Hallands OF 01:25:50 147,89
39 Elias Lauri Göteborgs OF 01:26:15 148,96
40 Gustav Fagerlind Västergötlands OF 01:33:14 166,87
41 Leon Ryberg Hallands OF 01:34:57 171,28
42 Ruben Qwick Smålands OF 01:48:26 205,86
42 Walter Hällås Hallands OF 01:48:26 205,86
Axel Rydgren Göteborgs OF
Filip Gummesson Smålands OF
Noah Mulari Blekinge OF

Annonser

OOCup 2022