Svenska Orienteringsförbundet

Tibrotrippeln, Lördagsmedeln - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Vidar Nettelmark Surahammars SOK 00:21:45 27,28
2 Liam Hogedal Vänersborgs SK 00:22:27 30,48
3 Ludwig Rosén Göteborg-Majorna OK 00:22:37 31,24
4 Karl Aderstedt Althoff Kungälvs OK 00:22:38 31,32
5 Max Österberg Gustavsbergs OK 00:23:53 37,04
6 Oliver Håkansson OK Orion 00:23:54 37,11
7 Otto Timby Umeå OK 00:24:28 39,71
8 Olov Norin Sundsvalls OK 00:25:05 42,53
9 Joel Wallner Attunda OK 00:25:15 43,29
10 Filip Gummesson Nybro OK 00:26:22 48,40
11 Andrei Kuzmin Sundsvalls OK 00:26:36 49,47
12 Simon Nordlander Sundsvalls OK 00:26:53 50,77
13 Axel Bratt OK Orion 00:28:04 56,18
14 Isac Elingfors Växjö OK 00:28:33 58,39
15 Simon Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 00:28:44 59,23
16 Hannes Lindqvist IFK Enskede 00:28:58 60,30
17 Mattias Larsson Sundsvalls OK 00:29:40 63,50
18 Emil Albinsson OK Orion 00:29:41 63,58
19 Wilmer Rex Sundsvalls OK 00:30:17 66,32
20 Gustav Ljunggren OK Hammaren 00:31:05 69,98
21 Jonatan Anderson Järfälla OK 00:31:13 70,59
22 Isak Törnström FK Friskus-Varberg 00:31:31 71,97
23 Linus Nilsson OK Tyr 00:31:50 73,42
24 Nils Swartz OK Orion 00:32:03 74,41
25 Adam Sjööarv OK Nackhe 00:32:32 76,62
26 Simon Grahn IK Uven 00:32:39 77,15
27 Ola Leire Göteborg-Majorna OK 00:33:51 82,64
28 Edvin Lennartson Ulricehamns OK 00:33:56 83,03
29 Anton Jonsson OK Tyr 00:34:44 86,69
30 Marcus Barboza Attunda OK 00:34:52 87,30
31 Oscar Andersson OK Tyr 00:35:31 90,27
32 Johannes Norrby OK Södertörn 00:36:00 92,48
33 Valter Rooth Växjö OK 00:36:22 94,16
34 Arvid Gunérus Surahammars SOK 00:38:29 103,85
35 Olle Hamberg Östersunds OK 00:39:53 110,25
36 Simon Westh Ulricehamns OK 00:41:05 115,74
37 Linus Hallin Surahammars SOK 00:41:45 118,79
38 Lukas Klang Ulricehamns OK 00:42:40 122,99
39 Joar Bäckman Frösö IF 00:44:56 133,36
40 Viktor Nilsson Stångenäs AIS 00:45:10 134,43
41 Eddie Karlsson OK Vilse 87 00:48:45 150,83
42 Adam Samuelsson Falköpings AIK OK 00:49:19 153,42
43 Eskil Söderlund Ulricehamns OK 01:06:00 229,76
44 Noah Mulari OK Vilse 87 01:10:48 251,73
Aron Molander OK Gränsen
Arvid Eriksson OK Tyr
Hugo Nordlander Sundsvalls OK
Emil Åslund Sol Tranås
Jakob Omelchenko OK Orion
Isak Skoglund Ulricehamns OK
Marcus Grunder Järfälla OK
Jonas Olsson OK Amne

Annonser

Bagheera