Svenska Orienteringsförbundet

Tibrotrippeln, Söndagslången - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Olov Norin Sundsvalls OK 00:35:58 28,30
2 Max Österberg Gustavsbergs OK 00:37:52 33,61
3 Simon Nordlander Sundsvalls OK 00:38:04 34,17
4 Otto Timby Umeå OK 00:38:25 35,15
5 Vidar Nettelmark Surahammars SOK 00:39:34 38,36
6 Joel Wallner Attunda OK 00:40:15 40,27
7 Jonatan Anderson Järfälla OK 00:41:50 44,70
8 Hannes Lindqvist IFK Enskede 00:41:58 45,07
9 Mattias Larsson Sundsvalls OK 00:42:53 47,63
10 Simon Westh Ulricehamns OK 00:43:02 48,05
11 Isak Skoglund Ulricehamns OK 00:44:33 52,29
12 Filip Gummesson Nybro OK 00:45:05 53,78
13 Viggo Wulff IKHP Huskvarna 00:45:12 54,11
14 Hugo Nordlander Sundsvalls OK 00:46:06 56,63
15 Andrei Kuzmin Sundsvalls OK 00:46:24 57,47
16 Liam Hogedal Vänersborgs SK 00:47:25 60,31
17 Adam Sjööarv OK Nackhe 00:47:40 61,01
18 Ola Leire Göteborg-Majorna OK 00:48:40 63,80
19 Nils Swartz OK Orion 00:49:21 65,71
20 Noel Bengtsson OK Skogshjortarna 00:49:22 65,76
21 Olle Hamberg Östersunds OK 00:49:23 65,81
22 Edvin Lennartson Ulricehamns OK 00:51:04 70,51
23 Isak Törnström FK Friskus-Varberg 00:51:09 70,74
24 Albin Skott Åmåls OK 00:51:41 72,24
25 Emil Åslund Sol Tranås 00:52:27 74,38
26 Marcus Grunder Järfälla OK 00:52:51 75,50
27 Wilmer Rex Sundsvalls OK 00:52:58 75,82
28 Kasper Vemdal Mullsjö SOK 00:53:07 76,24
29 Felix Frykfeldt IKHP Huskvarna 00:53:46 78,06
30 Erik Lundquist OK Ravinen 00:54:37 80,44
31 Isac Elingfors Växjö OK 00:54:59 81,46
32 Eddie Karlsson OK Vilse 87 00:56:12 84,86
33 Arvid Myrberger Tullinge SK 00:56:57 86,96
34 Simon Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 00:59:48 94,93
35 Erik Kindlund OK Tranan 01:00:00 95,49
36 Lukas Klang Ulricehamns OK 01:02:36 102,75
37 Edvin Wollbrand OK Ravinen 01:03:26 105,08
38 Viktor Wistrand Tullinge SK 01:03:27 105,13
39 Noah Mulari OK Vilse 87 01:12:52 131,46
40 Eskil Söderlund Ulricehamns OK 01:15:09 137,84
41 Joar Bäckman Frösö IF 01:17:23 144,08
42 Viktor Nilsson Stångenäs AIS 01:29:54 179,07
43 Einar Sörqvist Markbygdens OK 01:35:24 194,45
Vilhelm Lernevik IKHP Huskvarna
Olof Arevång Tullinge SK
Linus Forsberg OK Ravinen

Annonser

Bagheera