Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #4, medel (WRE) + Zinkgruvemedeln - M21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Gustav Bergman OK Ravinen 00:36:29 -0,73
2 Max Peter Bejmer IFK Göteborg Orientering 00:37:35 1,50
3 Joakim Svensk Stora Tuna OK 00:37:52 2,07
4 Simon Imark Tullinge SK 00:38:21 3,05
5 Albin Ridefelt OK Linné 00:38:50 4,03
6 Martin Regborn Hagaby GoIF Örebro 00:39:03 4,47
6 Emil Svensk Stora Tuna OK 00:39:03 4,47
8 Eskil Kinneberg OK Kåre 00:39:12 4,77
9 Jens Rönnols Järla Orientering 00:39:21 5,08
10 Emil Granqvist OK Ravinen 00:39:31 5,42
11 Jerker Lysell Rehns BK 00:39:36 5,58
12 Simon Hector Snättringe SK 00:39:38 5,65
13 Lukas Liland OK Linné 00:39:52 6,12
14 Gernot Ymsén OK Pan-Kristianstad 00:40:06 6,60
15 Johan Runesson Tampereen Pyrintö 00:40:16 6,93
16 Anton Johansson OK Orion 00:40:36 7,61
17 Axel Granqvist OK Ravinen 00:40:53 8,18
18 Lucas Basset OK Linné 00:40:57 8,32
19 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 00:40:58 8,35
19 Johan Högstrand IFK Göteborg Orientering 00:40:58 8,35
21 Jonas Gustafsson OK Kåre 00:41:22 9,16
22 Simon Wikström Sävedalens AIK 00:41:27 9,33
23 Oskar Sjöberg OK Linné 00:41:37 9,67
24 Quentin Moulet IFK Göteborg Orientering 00:41:59 10,41
25 Rassmus Andersson OK Linné 00:42:00 10,45
26 Erik Herne OK Ravinen 00:42:03 10,55
27 Oskar Edvardsson Järfälla OK 00:42:29 11,43
28 Ville Johansson OK Kolmården 00:42:39 11,76
29 Marius Thrane Ødum IFK Göteborg Orientering 00:42:44 11,93
30 Filip Ossiansson IFK Göteborg Orientering 00:42:54 12,27
31 Felix Axelsson IFK Göteborg Orientering 00:42:56 12,34
32 Mårten Boström IFK Lidingö SOK 00:43:11 12,84
35 Felix Späth Järfälla OK 00:43:41 13,86
36 Simon Harden IKHP Huskvarna 00:44:07 14,73
37 Gustav Runefors Växjö OK 00:44:33 15,61
38 August Mollén OK Denseln 00:44:40 15,85
39 Jonas Andersson Kils OK 00:44:43 15,95
40 Filip Grahn Södertälje-Nykvarn OF 00:44:52 16,25
41 Jesper Svensk Stora Tuna OK 00:44:53 16,29
42 Henrik Johannesson Stora Tuna OK 00:44:55 16,36
43 Olle Kalered Stora Tuna OK 00:45:05 16,69
44 Filip Trofast Bredaryds SOK 00:45:11 16,90
45 Emil Auselius Bredaryds SOK 00:45:16 17,06
46 Rasmus Elmelid OK Orion 00:45:26 17,40
47 Erik Andersson OK Orion 00:46:01 18,58
48 Erik Berzell Järla Orientering 00:46:06 18,75
49 Jonatan Gustafsson KFUM Örebro OK 00:46:17 19,12
50 Erik Classon IKHP Huskvarna 00:46:26 19,43
51 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 00:46:42 19,97
52 Leonas Mockunas Hellas Orientering 00:46:43 20,00
53 Simon Jakobsson Västerviks OK 00:46:45 20,07
54 Ludvig Åhlund Malungs OK Skogsmårdarna 00:46:48 20,17
55 Rasmus Møller Jess OK Linné 00:47:01 20,61
55 Øyvind Hjermstad IFK Göteborg Orientering 00:47:01 20,61
57 Benjamin Näslund Skogslöparna 00:47:27 21,49
58 Oskar Sandberg Malungs OK Skogsmårdarna 00:47:28 21,52
59 Heino Ollin Sävedalens AIK 00:47:56 22,47
60 Daniel Hájek Malungs OK Skogsmårdarna 00:48:11 22,97
61 Joar Hertin IKHP Huskvarna 00:48:19 23,24
62 Lukas Lundgren Växjö OK 00:48:38 23,89
64 Axel Olsson IF Hagen 00:49:24 25,44
65 Arvid Nord IKHP Huskvarna 00:49:38 25,91
66 Leo Johansson OK Kolmården 00:49:39 25,95
67 Quentin Rauturier OK Ravinen 00:50:04 26,79
68 Christian Michelsen Växjö OK 00:50:32 27,73
69 Tuve Möller OK Linné 00:50:46 28,21
70 Tim Johansson OK Orion 00:52:18 31,31
72 Viktor Skoog Kils OK 00:58:17 43,44
Algirdas Bartkevicius OK Denseln
Emil Ljungemyr OK Kolmården

Annonser

Bagheera