Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 August Mollén OK Denseln 00:15:56 182,16
2 Hugo Lillieström OK Roxen 00:16:11 186,18
3 Axel Granqvist OK Ravinen 00:16:26 190,21
4 Andreas Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:16:41 194,23
5 Albin Andersson Tullinge SK 00:17:08 201,47
6 Rasmus Täck OK Hammaren 00:17:50 212,74
7 Andreas Jonsson OK Orion 00:17:53 213,54
9 Filip Trofast Bredaryds SOK 00:18:16 219,71
10 Lukas Wadsten OK Landehof 00:18:50 228,84
11 Hannes Svahn OK Ravinen 00:19:32 240,10
12 Gustav Johnsson OK Tor 00:19:44 243,32
13 Olle Berggren Tullinge SK 00:19:54 246,00
15 Filip Johansson Trollhättans SOK 00:20:17 252,17
16 Olle Hedman IF Hagen 00:20:27 254,86
17 Eskil Tryggö Trollhättans SOK 00:21:40 274,44
18 Lukas Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:22:42 291,07
21 Oscar Stomberg IF Hagen 00:23:09 298,31
22 Gustav Nyman Vänersborgs SK 00:23:10 298,58
23 Ludwig Gustavsson OK Bävern 00:23:14 299,66
43 Emil Andersson Haninge SOK 00:30:55 300,00
44 Petter Hinder Tolered-Utby Ol-klubb 00:31:28 300,00
42 Lukas Arkäng Tullinge SK 00:29:34 300,00
45 Axel Blom Frölunda OL 00:31:36 300,00
36 Arvid Önsten IK Vista 00:28:01 300,00
48 Eric Berlin Trollhättans SOK 00:33:05 300,00
26 Algot Najvik OK Pan-Kristianstad 00:24:09 300,00
60 Klas Johansson OK Tranan 00:38:33 300,00
62 Martin Skärlén Haninge SOK 00:42:11 300,00
37 Martin Lamm Frölunda OL 00:28:44 300,00
52 Ludvig Lindén Attunda OK 00:34:21 300,00
53 Lukas Mattsson Gotlands Bro Orienteringsklubb 00:35:19 300,00
47 Olle Svangren Gotlands Bro Orienteringsklubb 00:33:03 300,00
61 Jonathan Johansson Nybro OK 00:39:05 300,00
46 Love Carlsson OK Orion 00:32:47 300,00
31 John Norrbom Sala OK 00:25:39 300,00
40 Hampus Lindman Nässjö OK 00:29:23 300,00
33 Edvin Ljungberg Sjövalla FK 00:26:46 300,00
28 Emil Björnlinger IK Vista 00:24:36 300,00
34 Vincent Nilsson IK Vista 00:27:00 300,00
25 Lukas Torbiörnsson Järla Orientering 00:23:51 300,00
50 Felix Falk Göteborg-Majorna OK 00:33:56 300,00
27 Ludvig Hallabro Hässleholms OK 00:24:24 300,00
35 Elias Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:27:06 300,00
24 Elias Olsson OK Kroppefjäll 00:23:37 300,00
32 Carl Ekbring Kexholms SK 00:26:10 300,00
54 Alex Tikhomirov Hellas Orientering 00:35:33 300,00
55 Teodor Danielsson Istrums SK 00:35:46 300,00
38 Carl Holmberg IF Hagen 00:28:56 300,00
41 Nils Lundgren Sundsvalls OK 00:29:29 300,00
49 Joakim Björkegren Gotlands Bro Orienteringsklubb 00:33:41 300,00
58 Filip Svensson OK Löftan 00:37:51 300,00
29 Axel Halvarsson OK Kroppefjäll 00:24:39 300,00
57 Albert Vesterlund Trollhättans SOK 00:37:17 300,00
39 Ivar Lidström Lauri Snättringe SK 00:29:15 300,00
51 Rasmus Virgin Gotlands Bro Orienteringsklubb 00:34:03 300,00
63 Rasmus Nyberg Gamleby OK 01:02:03 300,00
59 Oliver Vallerius Gamleby OK 00:38:20 300,00
Axel Olsson OK Skogsstjärnan

Annonser