Sat 18/3 | Bosarpsträffen, medel | Lunds OK | Skåne | | nat | | M | | | |
Sat 18/3 | Medelpad SkidO Cup, #2 | Sundsvalls OK | Medelpad | S | reg | | L | | | |
Sat 18/3 | Ronneby OK, medel | Ronneby OK | Blekinge | | nat | | M | | | |
Sat 18/3 | SkidO, Skigo Cup, finalhelg, lång | Bodens Bandyklubb OS Vittjärvs IK | Norrbotten | S | reg | | L | | | |
Sat 18/3 | SkidO, VOF-cup 5 | Robertsfors IK | Västerbotten | S | reg | | M | | | |
Sun 19/3 | Bosarpsträffen, lång | Lunds OK | Skåne | | nat | | L | | | |
Sun 19/3 | Laxträffen | Falkenbergs OK | Halland | | nat | | L | | | |
Sun 19/3 | Ronneby OK, lång | Ronneby OK | Blekinge | | nat | | L | | | |
Sun 19/3 | SkidO, Förenings-DM, stafett, Medelpad | Sundsvalls OK | Medelpad | S | champs | R | L | | | |
Sun 19/3 | SkidO, Skigo Cup, finalhelg, medel | Bodens Bandyklubb OS Vittjärvs IK | Norrbotten | S | reg | | M | | | |
Sun 19/3 | Ärlaträffen, medel | Ärla IF | Södermanland | | nat | | M | | | |
Fri 24/3 | Nyköpingsnatten | Nyköpings OK | Södermanland | | reg | | L | N | | |
Fri 24/3 | Sumpnatta | Sundbybergs IK | Stockholm | | reg | | L | N | | |
Sat 25/3 | Nyköpingsorienteringen | Nyköpings OK | Södermanland | | nat | | L | | | |
Sat 25/3 | Rigor/Uven-dubbeln | IF Rigor | Halland | | nat | | M | | | |
Sat 25/3 | Vårdubbeln, medel | OK Skogsfalken | Blekinge | | nat | | M | | | |
Sun 26/3 | Måsenstafetten | OK Måsen | Södermanland | | nat | R | L | | | |
Sun 26/3 | Måsenstafetten, individuella öppna klasser | OK Måsen | Södermanland | | nat | | L | | | |
Sun 26/3 | Rigor/Uven-dubbeln | IK Uven | Göteborg | | nat | | L | | | |
Sun 26/3 | Vårdubbeln, lång | OK Skogsfalken | Blekinge | | nat | | L | | | |
Fri 31/3 | DM, natt, Gotland | Gotlands Bro OK | Gotland | | champs | | L | N | | |
Fri 31/3 | DM, natt, Göteborg | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | champs | | L | N | | |
Fri 31/3 | Svartnatta | Katrineholms OK OK Tjärnen | Södermanland | | nat | R | L | N | | |
Sat 1/4 | Anderstorp | Anderstorps OK | Småland | | reg | | M | | | |
Sat 1/4 | Aprilskämtet | Tullinge SK | Stockholm | | reg | | M | | | |
Sat 1/4 | Forntidsdubbeln, natt | Falköpings AIK OK | Västergötland | | nat | | L | N | | |
Sat 1/4 | Strömstadsprinten | Idefjordens SK | Bohuslän-Dal | | nat | | S | | | |
Sat 1/4 | Herkules Skogsdåd | FK Herkules | Göteborg | | nat | | M | | | |
Sat 1/4 | Mälarmårdsdubbeln, medel | Katrineholms OK OK Tjärnen | Södermanland | | nat | | M | | | |
Sat 1/4 | Sydsvenska mästerskapen, individuell, lång | FK Göingarna | Skåne | | champs | | L | | | |
Sat 1/4 | Vildmarksfejden | FK Göingarna | Skåne | | nat | | L | | | |
Sun 2/4 | Aprilflämtet | Tullinge SK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Sun 2/4 | Forntidsdubbeln, medel | Falköpings AIK OK | Västergötland | | nat | | M | | | |
Sun 2/4 | Sydsvenska mästerskapen, stafett | FK Göingarna | Skåne | | champs | R | L | | | |
Sun 2/4 | Göingefejden, medel | FK Göingarna | Skåne | | nat | | M | | | |
Sun 2/4 | Mälarmårdsdubbeln, lång | Katrineholms OK OK Tjärnen | Södermanland | | nat | | L | | | |
Sun 2/4 | Västkuststafetten | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | nat | R | M | | | |
Sun 2/4 | Västkuststafetten, individuella öppna klasser | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | nat | | M | | | |
Sun 2/4 | Kvillebyns klassiska | Kvillebyns SK | Bohuslän-Dal | | nat | | L | | | |
Wed 5/4 | Bauernatta | Jönköpings OK | Småland | | reg | | L | N | | |
Fri 7/4 | Tibrotrippeln, natt | Tibro OK | Västergötland | | nat | | L | N | | |
Fri 7/4 | Grymnatta | Väsby OK | Stockholm | | nat | | L | N | | |
Fri 7/4 | PreO Syd, Natt-SM | OK Pan-Kristianstad | Skåne | T | champs | | P | N | | |
Sat 8/4 | PreO, Andrarums IF | Andrarums IF | Skåne | T | nat | | P | | | |
Sat 8/4 | Swedish League, #1, lång (WRE), med Vårracet, medel | OK Orion | Blekinge | | int | | L | | | |
Sat 8/4 | Tibrotrippeln, lång | Tibro OK | Västergötland | | nat | | L | | | |
Sat 8/4 | Göteborgsdubbeln, lång | Lerums SOK | Göteborg | | nat | | L | | | |
Sat 8/4 | OK Tors ungdomstävling | OK Tor | Södermanland | | nat | | L | | | |
Sat 8/4 | Lännamedeln | Länna IF | Uppland | | nat | | M | | | |
Sun 9/4 | Boxholmsloppet | Boxholms OK | Östergötland | | nat | | M | | | |
Sun 9/4 | Göteborgsdubbeln, medel | Sjövalla FK | Göteborg | | nat | | M | | | |
Sun 9/4 | Lidingös medel | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | nat | | M | | | |
Sun 9/4 | PreO Syd, Dag-SM | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | T | champs | | P | | | |
Sun 9/4 | Rånässtafetten | Rånäs OK | Uppland | | nat | R | L | | | |
Sun 9/4 | Rånässtafetten, öppna klasser | Rånäs OK | Uppland | | nat | | L | | | |
Sun 9/4 | Suderträffen, Gotland | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | nat | | M | | | |
Sun 9/4 | Tibrotrippeln, medel | Tibro OK | Västergötland | | nat | | M | | | |
Sun 9/4 | Torfejden, lång och ungdomar sprint | OK Tor | Södermanland | | nat | | L | | | |
Sun 9/4 | Frosta OK | Frosta OK | Skåne | | reg | | M | | | |
Sun 9/4 | Hultsfreds OK | Hultsfreds OK | Småland | | reg | | M | | | |
Sun 9/4 | Swedish League, #2, medel, med Vårracet, lång | OK Orion | Blekinge | | nat | | M | | | |
Wed 12/4 | Tiomilarepet | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | reg | R | L | C | | |
Thu 13/4 | Häxjakten, Five-O, #1 | IF Hagen IK Gandvik | Västergötland | | nat | | L | N | | |
Fri 14/4 | Friskusträffen | FK Friskus-Varberg | Halland | | nat | | M | | | |
Fri 14/4 - Sat 15/4 | Stigtomtakavlen | OK Hällen | Södermanland | | nat | R | L | C | | |
Fri 14/4 | Växjö OK | Växjö OK | Småland | | nat | | L | | | |
Fri 14/4 | Kortfredan, Five-O, #2 | Lidköpings VSK | Västergötland | | nat | | S | | | |
Sat 15/4 | Öjetrampen, Five-O, #3 | Främmestads IK OK Kullingshof | Västergötland | | nat | | L | | | |
Sat 15/4 | OK Torfinns påskjakt | OK Torfinn | Skåne | | nat | | L | | | |
Sat 15/4 | Stigtomtakavlen, individuella öppna klasser | OK Hällen | Södermanland | | reg | | L | | | |
Sat 15/4 | Nackheträffen | OK Nackhe | Halland | | nat | | L | | | |
Sat 15/4 | Nybro OK | Nybro OK | Småland | | nat | | M | | | |
Sun 16/4 | Bruksdubbeln, lång | Hallstahammars OK Surahammars SOK | Västmanland | | nat | | L | | | |
Sun 16/4 | Enskede/Skogsluffarna, dag 1, medel | IFK Enskede Skogsluffarnas OK | Stockholm | | nat | | M | | | |
Sun 16/4 | Nässjö OK, lång | Bodafors OK Nässjö OK | Småland | | reg | | L | | | |
Sun 16/4 - Mon 17/4 | Sydsvenska 7-manna/4-dams | Bodafors OK Nässjö OK | Småland | | nat | R | L | C | | |
Sun 16/4 | Kolmårdsdubbeln Medeldistans | OK Kolmården | Östergötland | | nat | | M | | | |
Sun 16/4 | Bohuslunken, Five-O, #4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | nat | | L | | | |
Mon 17/4 | Bruksdubbeln, medel | Hallstahammars OK Surahammars SOK | Västmanland | | nat | | M | | | |
Mon 17/4 | Enenracet | OK Enen | Uppland | | nat | | M | | | |
Mon 17/4 | Kolmårdskavlen, individuella öppna klasser | OK Kolmården | Östergötland | | nat | | L | | | |
Mon 17/4 | Kolmårdsdubbeln Kolmårdskavlen | OK Kolmården | Östergötland | | nat | R | L | | | |
Mon 17/4 | Sydsvenska 7-manna/4-dams, individuella öppna klasser | Bodafors OK Nässjö OK | Småland | | reg | | L | | | |
Mon 17/4 | Enskede/Skogsluffarna, dag 2, lång | IFK Enskede Skogsluffarnas OK | Stockholm | | nat | | L | | | |
Mon 17/4 | Påsklången mitt i Skåne | Malmö OK | Skåne | | nat | | L | | | |
Mon 17/4 | Vikingaträffen, Five-O, #5 | Trollhättans SOK | Västergötland | | nat | | M | | | |
Mon 17/4 | Snötrampen + DM, lång, Halland | Fjärås AIK OK Löftan | Halland | | champs | | L | | | |
Fri 21/4 | Nattinatta, Gotland | Gotlands Bro OK | Gotland | | nat | | L | N | | |
Fri 21/4 | Uppsala möte, natt | Rasbo IK Upsala IF | Uppland | | nat | | L | N | | |
Fri 21/4 | SM, natt, med Swedish League, #3 | OK Tisaren Örebro Läns OF | Örebro Län | | champs | | L | N | | |
Sat 22/4 | Hammarslaget | OK Hammaren | Gästrikland | | nat | | S | | | |
Sat 22/4 | Lagadalskampen | FK Finn | Småland | | nat | | M | | | |
Sat 22/4 | Odenracet | OK Silva Rävetofta OK | Skåne | | nat | | L | | | |
Sat 22/4 | SM, natt, publiktävling (dag), (Tisarträffen) | OK Tisaren | Örebro Län | | nat | | M | | | |
Sat 22/4 | Gudhems vårtävling med Öppet Skaraborgsmästerskap, medel | Gudhems IF | Västergötland | | nat | | M | | | |
Sat 22/4 | Haningeträffen, medel | Haninge SOK | Stockholm | | nat | | M | | | |
Sat 22/4 | Letälvsträffen | Degerfors OK OK Djerf | Värmland | | nat | | L | | | |
Sat 22/4 | Stenungsunds OK | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | nat | | M | | | |
Sat 22/4 | Uppsala möte, medel | OK Linné | Uppland | | nat | | M | | | |
Sun 23/4 | Broruset, Gotland | Gotlands Bro OK | Gotland | | reg | | M | | | |
Sun 23/4 | Hästvedas nationella | Hästveda OK | Skåne | | nat | | L | | | |
Sun 23/4 | Omega Kort | IK Omega | Västergötland | | nat | | M | | | |
Sun 23/4 | Swedish League, #4, lång (WRE), För-SM med publiktävling | IKHP Huskvarna | Småland | | int | | L | | | |
Sun 23/4 | Uppsala möte, lång | IF Thor | Uppland | | nat | | L | | | |
Sun 23/4 | Urban Hjärne-kampen | OK Motala | Östergötland | | nat | | L | | | |
Sun 23/4 | Boforsloppet | Degerfors OK OK Djerf | Värmland | | nat | | M | | | |
Sun 23/4 | Haningeträffen, lång | Haninge SOK | Stockholm | | nat | | L | | | |
Fri 28/4 | Tiomila, open individual, Friday | Frölunda OL Göteborgs OF Stockholms OF | Göteborg Stockholm | | nat | | L | C | | |
Sat 29/4 | Tiomila, open individual, Saturday | Frölunda OL Göteborgs OF Stockholms OF | Göteborg Stockholm | | nat | | L | | | |
Sat 29/4 - Sun 30/4 | Tiomila i Göteborg-Partille | Göteborgs OF Stockholms OF | Göteborg Stockholm | | nat | R | L | C | | |
Sat 29/4 | Tockarps Vättefejden/Gränsfejden, medel | Markaryds FK Tockarps IK | Småland Skåne | | nat | | M | | | |
Sat 29/4 | Polkaluffen | Gränna-Bygdens OK | Småland | | reg | | L | | | |
Sun 30/4 | Gällstads medel | Gällstadbygdens SOK | Västergötland | | nat | | M | | | |
Sun 30/4 | Tockarps Vättefejden/Gränsfejden, lång | Markaryds FK Tockarps IK | Småland Skåne | | nat | | L | | | |
Sun 30/4 | Veteranträffen i Gästrikland | Österfärnebo IF | Gästrikland | | nat | | L | | | |
Sun 30/4 | Vårträffen, Gotland | Visborgs OK | Gotland | | reg | | L | | | |
Mon 1/5 | Gränsfejden | Markaryds FK | Småland | | reg | | M | | | |
Mon 1/5 | Orintos vårtävling | OK Orinto | Västergötland | | nat | | M | | | |
Mon 1/5 | Sprintcupen i Gammelstad, #1 | Gammelstads IF | Norrbotten | | reg | | S | | | |
Mon 1/5 | Gnestatrippeln, medel | OK Klemmingen | Södermanland | | nat | | M | | | |
Mon 1/5 | Målilla OK | Målilla OK | Småland | | nat | | M | | | |
Mon 1/5 | Silverjakten | Sala OK | Västmanland | | nat | | L | | | |
Mon 1/5 | Gnestatrippeln, sprint | OK Klemmingen | Södermanland | | nat | | S | | | |
Mon 1/5 | Gnestatrippeln, MtbO | OK Klemmingen | Södermanland | M | nat | | S | | | |
Thu 4/5 | Storvikssprinten | Storviks IF | Gästrikland | | nat | | S | | | |
Thu 4/5 | Ungdomsserien # 1, krets norr 2 | Solna OK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Thu 4/5 | Ungdomsserien # 1, krets söder 2 | OK Ravinen | Stockholm | | reg | | L | | | |
Thu 4/5 | Ungdomsserien # 1, krets norr 1 och 2 | OK Österåker | Stockholm | | reg | | L | | | |
Thu 4/5 | Ungdomsserien # 1, krets söder 3 | OK Södertörn | Stockholm | | reg | | L | | | |
Thu 4/5 | Ungdomsserien # 1, krets söder 4 | Snättringe SK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Thu 4/5 | Ungdomsserien #1, krets söder 1 | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Sat 6/5 | Dolkampen, dag 1, medel | Dalaportens OL | Dalarna | | nat | | M | | | |
Sat 6/5 | PreO, DM, TempO, Uppland | OK Linné | Uppland | T | champs | | T | | | |
Sat 6/5 | Skärmenträffen | OK Skärmen | Bohuslän-Dal | | nat | | L | | | |
Sat 6/5 | Vårspringet, dag 1, medel | Linköpings OK | Östergötland | | nat | | M | | | |
Sat 6/5 | Järlas medeldistans | Järla Orientering | Stockholm | | nat | | M | | | |
Sat 6/5 | Kexholms SK | Kexholms SK | Småland | | reg | | M | | | |
Sat 6/5 | Närkedubbeln dag 1 medel, publiktävling till SM ultra | Hagaby GoIF Örebro KFUM Örebro OK | Örebro Län | | nat | | M | | | |
Sat 6/5 | Roslagshelg, lång | OK Roslagen | Uppland | | nat | | L | | | |
Sat 6/5 | SM, ultralång | Hagaby GoIF Örebro Örebro Läns OF | Örebro Län | | champs | | U | | | |
Sat 6/5 | Hökensåsracet, dag 1, medel | OK Gränsen | Småland | | reg | | M | | | |
Sat 6/5 | Sprintcupen i Gammelstad, #2 | Gammelstads IF | Norrbotten | | reg | | S | | | |
Sat 6/5 | PreO, Uppland | Länna IF | Uppland | T | nat | | P | | | |
Sun 7/5 | Dolkampen, dag 2, lång | Dalaportens OL | Dalarna | | nat | | L | | | |
Sun 7/5 | Kringelträffen | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | nat | | L | | | |
Sun 7/5 | OK Älmes vårtävling | OK Älme | Småland | | nat | | L | | | |
Sun 7/5 | Vårspringet, dag 2, lång | Linköpings OK | Östergötland | | nat | | L | | | |
Sun 7/5 | Ymers jubileumstävling | IK Ymer | Västergötland | | nat | | M | | | |
Sun 7/5 | Närkedubbeln dag 2 lång | Hagaby GoIF Örebro KFUM Örebro OK | Örebro Län | | nat | | L | | | |
Sun 7/5 | Palmsprinten | OK Kontinent | Skåne | | reg | | S | | | |
Sun 7/5 | PreO, Uppland | Björklinge SOK | Uppland | T | nat | | P | | | |
Sun 7/5 | Hökensåsracet, dag 2, lång | OK Gränsen | Småland | | nat | | L | | | |
Sun 7/5 | Roslagshelg, medel | OK Roslagen | Uppland | | nat | | M | | | |
Sun 7/5 | Nipstigen | OK Nipan | Ångermanland | | nat | | L | | | |
Tue 9/5 | Skaraborgsstafetten | Falköpings AIK OK | Västergötland | | reg | R | M | | | |
Tue 9/5 | Sprintcupen i Gammelstad, #3 | Gammelstads IF | Norrbotten | | reg | | S | | | |
Wed 10/5 | Forsbackasprinten | Valbo AIF | Gästrikland | | nat | | S | | | |
Wed 10/5 | Ljungsbrokampen | OK Skogsströvarna | Östergötland | | nat | | M | | | |
Wed 10/5 | DM, sprint, Stockholm | Attunda OK | Stockholm | | champs | | S | | | |
Fri 12/5 | Swedish League, #5, sprint (WRE), med Bollnästräffen | Rehns BK Segersta OK | Hälsingland | | int | | S | | | |
Sat 13/5 | MtbO, Svenska Cupen, #1, sprint | OK Mark | Västergötland | M | nat | | S | | | |
Sat 13/5 | Swedish League, #6, medel (WRE), med Bollnästräffen | Rehns BK Segersta OK | Hälsingland | | int | | M | | | |
Sat 13/5 | Fellingsbroträffen | Fellingsbro GOIF | Örebro Län | | nat | | M | | | |
Sat 13/5 | Värmlandstrippeln, lång | Skattkärrs SOK | Värmland | | nat | | L | | | |
Sun 14/5 | DM, sprint, Bohuslän-Dal | Herrestads AIF Uddevalla IS | Bohuslän-Dal | | champs | | S | | | |
Sun 14/5 | Garphytteträffen | Garphyttans IF OK Alferna | Örebro Län | | nat | | L | | | |
Sun 14/5 | Lundasprinten | Lunds OK | Skåne | | nat | | S | | | |
Sun 14/5 | MtbO, Svenska Cupen, #2, medel | OK Mark | Västergötland | M | nat | | M | | | |
Sun 14/5 | Sprintstafetten | Herrestads AIF Uddevalla IS | Bohuslän-Dal | | reg | R | S | | | |
Sun 14/5 | Swedish League, #7, förkortad lång, jaktstart, med Bollnästräffen | Rehns BK Segersta OK | Hälsingland | | nat | | L | | | |
Sun 14/5 | DM, sprint, Blekinge | OK Vilse 87 | Blekinge | | champs | | S | | | |
Sun 14/5 | Värmlandstrippeln, medel | OK Tyr | Värmland | | nat | | M | | | |
Sun 14/5 | DM, ultralång, Västmanland | Norbergs OK | Västmanland | | champs | | L | | | |
Sun 14/5 | DM, sprintstafett, Blekinge | OK Vilse 87 | Blekinge | | champs | R | S | | | |
Tue 16/5 | Staffans minne | Boxholms OK | Östergötland | | reg | | S | | | |
Wed 17/5 | Stockholm City Cup, #1 | OK Södertörn Sundbybergs IK | Stockholm | | reg | | S | | | |
Wed 17/5 | Bergebosprinten | Domnarvets GOIF | Dalarna | M | reg | | S | | | |
Thu 18/5 | DM, sprint, Södermanland | OK Hällen | Södermanland | | champs | | S | | | |
Thu 18/5 | Sandvikens öppna kommunmästerskap | Årsunda IF | Gästrikland | | reg | | L | | | |
Thu 18/5 | Sprintcupen i Gammelstad, final | Gammelstads IF | Norrbotten | | reg | | S | | | |
Fri 19/5 | DM, sprint, Uppland | OK Linné | Uppland | | champs | | S | | | |
Fri 19/5 | VM-test, långdistans | Svenska Orienteringsförbundet | | | reg | | L | | | |
Fri 19/5 | Sommarlägret, sprint | Gustavsbergs OK | Stockholm | | reg | | S | | | |
Sat 20/5 | Malmiafejden | OK Malmia | Dalarna | | nat | | M | | | |
Sat 20/5 | DM, sprintstafett, Skåne | Härlövs IF | Skåne | | champs | R | S | | | |
Sat 20/5 | DM, sprintstafett, Skåne, individuella öppna klasser | Härlövs IF | Skåne | | reg | | S | | | |
Sat 20/5 | Tour de Medelpad, dag 1, lång | Njurunda OK | Medelpad | | nat | | L | | | |
Sat 20/5 | Värend GN | Värend GN OL | Småland | | reg | | S | | | |
Sat 20/5 | Vikingträffen, dag 1, lång | IK Vikings OK | Värmland | | nat | | L | | | |
Sat 20/5 | Pekingduon | Matteus SI | Östergötland | | nat | R | M | | | |
Sat 20/5 | Älvsby IF OK, dag 1, förkortad lång | Älvsby IF OK | Norrbotten | | nat | | L | | | |
Sat 20/5 | Sommarlägerstafetten | Gustavsbergs OK | Stockholm | | reg | R | M | | | |
Sun 21/5 | 5-mannastafetten | Örebro Läns OF | Örebro Län | | reg | R | L | | | |
Sun 21/5 | DM, sprint, Halland | FK Friskus-Varberg | Halland | | champs | | S | | | |
Sun 21/5 | DM, sprintstafett, Halland | FK Friskus-Varberg | Halland | | champs | R | S | | | |
Sun 21/5 | ICA-Anders sprint Gällstad | Gällstadbygdens SOK | Västergötland | | reg | | S | | | |
Sun 21/5 | Tour de Medelpad, dag 2, medel | VK Uvarna | Medelpad | | nat | | M | | | |
Sun 21/5 | VM-test, medeldistans | Svenska Orienteringsförbundet | | | reg | | M | | | |
Sun 21/5 | Älvsby IF OK, dag 2, lång | Älvsby IF OK | Norrbotten | | nat | | L | | | |
Sun 21/5 | DM, sprint, Skåne | Härlövs IF | Skåne | | champs | | S | | | |
Sun 21/5 | SAIS dubbelsprint | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | nat | | S | | | |
Sun 21/5 | Vikingträffen, dag 2, medel | IK Vikings OK | Värmland | | nat | | M | | | |
Sun 21/5 | Centrum Teamsprint | Centrum OK | Stockholm | | nat | R | S | | | |
Sun 21/5 | IFK Hedemora OK | IFK Hedemora OK | Dalarna | | reg | | M | | | |
Sun 21/5 | PreO, DM, Skåne | Härlövs IF | Skåne | T | champs | | P | | | |
Tue 23/5 | Ungdomsserien #2, krets söder 1 | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | reg | | L | | | |
Tue 23/5 | Ungdomsserien #2, krets söder 4 | IFK Enskede | Stockholm | | reg | | L | | | |
Tue 23/5 | Ungdomsserien #2, krets, norr 1 | Täby OK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Tue 23/5 | Ungdomsserien #2, krets, norr 2 | Järfälla OK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Tue 23/5 | Ungdomsserien #2, krets söder 2 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | reg | | L | | | |
Tue 23/5 | Ungdomsserien #2, krets söder 3 | Järla Orientering | Stockholm | | reg | | L | | | |